Jump to content

Honda NC 750 XA


Dadas

Recommended Posts

3 hours ago, 19ljuba82 said:

Znam da je Grom mali motor ali cb jbm li ga

Jesi gledao mozda Rebel

Ja sam video jedan u NS crni :obozavamvozio covek sa zenom,bilo mi glupo da ih spopadam jer verujem da im malo malo neko pridje da pohvali motor pita kako ide...

Ovaj NC je bas lep u ovoj boji

Ljubo,

Na Rebelu se jako nisko sedi, tek mi on ne bi bio odgovarajuci a i dosta slabe agregate imaju.

Inace na brzinu se veceras okupili night rideri pa opalili BG-PA-Avala i nazad kucama.

4F0FC927-A2D2-4A4D-A0F5-3EDE074159C3.jpeg

75927B8E-5355-4ABF-8B29-58C6B6D2262A.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nisam ti se javio jer sam ipak prelomio da cekam sledecu sezonu i CB650R.

Imajuci u vidu ovo ponovno vikend ogranicenje(a) mislim da sam dobro odlucio.

Tebi zelim da uzivas na novoj igračci i druzis se sa ekipom.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Cirko said:

Nisam ti se javio jer sam ipak prelomio da cekam sledecu sezonu i CB650R.

Imajuci u vidu ovo ponovno vikend ogranicenje(a) mislim da sam dobro odlucio.

Tebi zelim da uzivas na novoj igračci i druzis se sa ekipom.

Sava neće da se rastaje od nove igračke?

Link to comment
Share on other sites

I sam znas moj odgovor na tvoj komentar: hajde ti budi pametan pa kalibrisi taj limitator 🤕 na adekvatan nivo.

Videcemo, ako se javi gazda Stojanova i bude spreman na neku lepu cenu jer je motor vec 2019 i ide vreme, plus ga je registrovao i vozi ga sada, to je sada polovan motor i mozda sklopimo neki deal.

Link to comment
Share on other sites

Pa vlasnik Stojanova drzi vec skoro 2 godine novi CB1000R na polovnim automobilima. Nije uspeo dugo da ga proda i ja se cujem sa Zivkom (Trio) da vidim sta moze da se uradi, kad ono vlasnik Stojanova registrovao motor i kao uzeo za sebe da se vozika malo. Ali, valjda ne planira da ga drzi duze vreme pa ja pomislio da probam da ulovim taj motor. 
 

http://www.polovniautomobili.com/motori/14626972/honda-cb1000r


 

Link to comment
Share on other sites

Sale, slazem se, ali nije motor cipela pa da mogu da probam u radnji. Evo Delta sada nema nista u ponudi i kako da probas i procenis sta ti paše. Ja sam prelomio da cekam CB650R naked, i to je to. Ovo je iskocilo jer bi cena trebalo da bude povoljna. Znam da mi je RR prejako, NX preslabo tako da sam ipak suzio izbor. Morao sam da prodjem sve faze i verujem da sam sada doneo optimalnu odluku. 

Link to comment
Share on other sites

Nista sem Honde 😉. Dobio ja ponudu i za Kawasaki, ma nema sanse. Covek spreman da mi sve bude soremno za pet dana a ja njemu kazem ma necu da vozim motor po kome se zove jedna opasna bolest, kawasaki virus. Jamaha dobra ali ne hvala, a Suzuki ne bih ni da mi neko pokloni.

Dadase, sorry za ovaj off topic u tvojoj temi!

Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2020 at 6:15 PM, Cirko said:

Pa vlasnik Stojanova drzi vec skoro 2 godine novi CB1000R na polovnim automobilima. Nije uspeo dugo da ga proda i ja se cujem sa Zivkom (Trio) da vidim sta moze da se uradi, kad ono vlasnik Stojanova registrovao motor i kao uzeo za sebe da se vozika malo. Ali, valjda ne planira da ga drzi duze vreme pa ja pomislio da probam da ulovim taj motor. 
 

http://www.polovniautomobili.com/motori/14626972/honda-cb1000r


 

Danas mi bio takav u dvorištu, nije Savin, pa sam seo da da vidim, i naravno, nije baš deca u lunaparku, ima masivnosti napred, ali i dalje je mali za mene.. 😎

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...