Jump to content

9. Honda skup. Utisci, fotke, snimci...


AleksaZP

Recommended Posts

@Feki

Pitanje da li RSX ima isto vešanje kao i pravi DC5, motor je sličan, ali ne i isti, tako da ima dosta razlike........

DC5 je svakako sirovija mašina koja je lakša i nema svu opremu kao RSX.

 

RSX je ekvivalentant sa Japanskim JDM DC5 type-S. Ti verovatno pitas JDM DC5R, tj. typeR. JDM DC5 typeR je potpuno drugaciji auto, sem sto je ista sasija, mada se sasija razlikuje u ojacanjima i rol barovima. Sve ostalo je drugacije. DC5 typeR je najludji typeR koji je honda napravila, izuzimajuci NSX-R koji nazalost nisam imao priliku ni da vidim ni da probam.

 

Ovde mozes da vidis specifikaciju: http://www.itr-dc5.com/spec/index.php

 

Nazalost proizvodio se samo u japanu (JDM), mada postoji i australijska verzija (AUDM) koja nije ni izbliza kao japanska (Motor je K20A3, i ne ide sa brembo kocnicama, cak je i vesanje nesto drugacije).

 

Najveca razlika u DC5R je upravo vesanje i K20A motor od 225 ks + fabricke brembo kocioni set i naravno full Recaro enterijer. 

 

Planirao sam da dovezem DC5R na skup, ali sam kasno saznao za datum odrzavanja pa nije bilo sanse da organizujem dolazak. Potrudicu se da organizujem za sledeci skup!

 

Inace, pozdrav svima sa skupa i jako mi je krivo sto nisam mogao da dodjem.

Link to comment
Share on other sites

Drugari, stvarno mi je krivo što nisam mogao da dodjem, ali nisam bio u Bg....i vi ste meni nedostajali. :preved:

Cirko, zovem te ovih dana da pokupi novcanik...hvala.

Branko, što te ovi zezaju, nije valjda da si naučio da voziš, pa sad se i takmičiš i pravis neke rezultate?

 

pozzzz

Link to comment
Share on other sites

Vremena sa ovog skupa:

 

 

405715_4927211937352_458093233_n.jpg

 

 

Vremena sa proslog skupa:

 

Klasa 1.

klasa1.jpg

 

Klasa 2

klasa2a.jpg

 

Klasa 3

klasa3.jpg

 

 

Sto se mene tice izgleda da mi ne treba dati spreman auto ful sa sve suspenzijom, gumama, kratkim menjacem, nego da pliva kao camac po stazi i onda napravim bolje vreme  :D

Link to comment
Share on other sites

Vremena sa ovog skupa:

 

 

405715_4927211937352_458093233_n.jpg

 

 

Vremena sa proslog skupa:

 

Klasa 1.

klasa1.jpg

 

Klasa 2

klasa2a.jpg

 

Klasa 3

klasa3.jpg

 

 

Sto se mene tice izgleda da mi ne treba dati spreman auto ful sa sve suspenzijom, gumama, kratkim menjacem, nego da pliva kao camac po stazi i onda napravim bolje vreme  :D

 

Ove godine je staza bila daleko klizavija nego pre dve godine, tako da niko realno nije mogao da napravi vremena kao onda. Tako da su i ova vremena za full respect ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...