Jump to content

9. Honda skup. Utisci, fotke, snimci...


AleksaZP

Recommended Posts

Oko 55 moze da bude 52 a i 58... :P

 

Po meni, jeste bila klizavija u odnosu na ranije izlaske, a isto su rekli i ljudi koji su bili na navaku isti dan. Kazu da je bilo dosta klizavije nego prosle godine, a uzrok najverovatnije dosta kisa i nanos finog sloja svega i svacega...no to je ne bitno...niste vozili za pehar, druzenje bre...

Link to comment
Share on other sites

Opasna ova Ada Huja, posto su i Mare i Shiiki za svoje vaucere resili da iskoriste u nabavci prednjih diskova i plocica, cekamo jos Saleta caleta da kaze sta bi hteo.. :)

 

 

Sale je skroman, on ce samo da otvori menjac i izmenja lezajeve na istom.. :)

 

Time je TRIO Motors ispunio svoju duznost prema dobitnicima, cestitamo! :P

 

Preuzeo sam svoju Trio nagradu.

Danas se motiraju diskovi i plocice.

Hvala jos jednom!

Link to comment
Share on other sites

Ne bre, prosli put su bile stare, a sad nove kojima nije skinut zastitni sloj  :fuck:

A i sta se ti javljas, vozis daciu :haha:

Pa ti za celu sezonu necesh da skinesh zashtitni sloj jer ga samo kotrljash po dvorishtu  :haha:

 

Rumun je za transport od tachke A do tachke B,po ovim nashim kaldrmama,vishe nego savrshen ;)

Link to comment
Share on other sites

Super druženje, baš mi je prijao skup.

Uzgred mogli bi uskoro neki karting da izorganizujemo, komerc il ada šta se dogovorimo...

 

i po mom mišljenju je staza bila dosta klizavija nego pre dve godine, što nije neočekivano, jer su od pre dve godine zamenili asfalt samo na jednom mestu. Tu se cepaju gume često tako da je logično da se taj stari asfalt vremenom glača. Dodouše ja sam imao isto vreme kao i pre dve godine, ali ove godine sa novim gumama i ne toliko agresivnom (majmunskom) vožnjom...

Link to comment
Share on other sites

  • level3 pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...