Jump to content

Zatvaranje sezone 2009 - roštilj (25.10.2009)


MaxB

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo ovako dokopah se neta ovde u blace-u poshto ne mogu da ga uvedem u stan jerbo nema portova a shkola raspolaze sa nenormalno ludim netom ali dobro, elem shta sam hteo reci, da! Ja krecem iz Krushevca tj krenuo bih e sad ukoliko ima nekog da je usput kao shto je marko321 iz Kragujevca da zeli da ide a da ne moze zbog finansija, dobrovoljno se javljam da skupljam usput sve dok ima mesta znachi ko zeli nek se javi pa kad dodjem u chetvrtak veche iz blaca ja cu da vidim shta i kako i informisacu vas ovde... Shteta bi bilo da posle lepog otvaranja sezone da je i ne zatvorimo kako dolikuje. Znachi ko zeli neka pishe ovde a moze da mi se i obrati na 0644197854 poshto slabo kuburim sa netom :lol:

Link to comment
Share on other sites

Danas sam isao preko Venca, milina vreme, asfaltirane odredjene deonice, raskrcena suma, radi bezbednosti, ali ipak klizavo, nazalost sam terao prazan kombi, a ne driftuje mi se bas sa 2 tone tenkom... :)

Ako bude ovako, ili eventualno hladnije, pravimo rostilj!!

Dobra stvar je da smo se zgotivili sa Toyotasima, tako da ce, kako cujem, posto sam ih zvao, i oni sa nama, tj. BGD i ostali sa vama, a NS i Vojvodjanske Toyote da sa mnom se sretnu na Vencu... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ja idem za vikend da obidjem moje u Coku tako da u nedelju zapucavam 100km zbog zatvaranja pa sad makar padale cigle i blokovi sa neba. ;) Kad je BAL nek je TUNDERBALL.

Dovedi mi devojku, taman ti je u gradu... :D

Krenucu i ja da objavljujem raji, predlazem da se nadjemo na parkingu na vrhu Venca, za vas BGD ekipu, cim se popnete, ne skrenete levo odmah ka rostilj mestu, vec vise levo dijagonalno, a nama Novosadjanima je to odmah desno po usponu na Venac..

I onda cemo svi zajedno na rostilj lokaciju.

Link to comment
Share on other sites

Kada se svi skupimo na mestu predvidjenom za rotilj, jednoglasno cemo se dogovoriti da li ostajemo i bacamo meso na vatru ili idemo negde u kafic/restoran da nesto popijemo, pojedemo, druzimo se itd.

Jer ipak zavisi dosta od temperature. Necemo da se smrzavamo i cupkamo u mestu zbog rostilja :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...