Jump to content

TRIO motors i TRIO Servis - aktivnosti iz prve ruke


Recommended Posts

Vidi ovako..

Originalni volani, kao i taj od Accorda koji imas trenutno, imaju u samom volanu ugradjenu glavu.

Kad hoce da stavis sportski volan, onda moras da imas sponu izmedju letve upravljaca i samog volana.

To je ta glava volana, koja kosta oko 1600 din, ali je nemam izricito za tvoj auto...Vec za ED i EG modele..

A na takvu glavu mozes da stavis bilo koji volan...

Ako mislis na TU109515, on kosta 4425 din, i moze biti za nekih 20-tak dana, od dana narudzbine..

Link to comment
Share on other sites

Cena bi mi odgovarala ali ja i dalje neznam dali mi odgovara glava od ED ili EG-a...to mene najvise zanima...

Kako bi ja to mogao da proverim?

Eventualno da skinem volan pa da izmerim ili da slikam ili kako bi to bilo najbolje da se proveri?

Izvini Zivko sto te cimam ovakvim pitanjima ali ja bih da znam na sigurno jel pase ta glava jer mi nije mala lova da dam a da mi nepase...

Link to comment
Share on other sites

Kad bi nasao volan od ED, i proveris da li ti pase..

U sustini, dovoljno je da parkirate jedan pored drugog, i samo skidanje volana i montaza nisu komplikovani, Robi je na dva ED i dva EG odradio posao za 15 minuta po autu.. :)

Malo sam mu ja zakuvao sa Elantrom, tako mu i treba, kad me zeza za nju... :mrgreen:

Uglavnom, ako ti pase standardni volan od ED, 95% da ce pasovati i glava, i onda smo na konju.... :)

Mada, nema ih sada na stanju(govorim za glavu), cekam ih vec dva meseca, obecao sam davno jednu, pa nikako da stigne... :|

Zato jedino prvo da stigne, pa cemo onda lako poslovati... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Da se malo pohvalimo, upravo su mi stigli katalozi japanskih premium tuning brandova, jedno 10 kg... :mrgreen:

Ono sto me impresionira je, sta sve nude, i sta sve nema...I kod njih sve stvarno popravlja performanse, i sve je za japanska vozila.. :mrgreen:

Svaki brand ovde teoretski mogu da obezbedim, no cene su u skladu sa brandom i renomeom, pa ko zeli original japanski deo, mora biti spreman i da to kosta..

MUGEN

aVlxMi0.jpg

gx29GztA.jpg

aVlxWgA.jpg

aVlxYLJ.jpg

gx29GEsS.jpg

aVlykd0.jpg

FUJITSUBO

PqqN_IJ.jpg

DBA diskovi

gx29GVVS.jpg

CUSCO

aVlyGFi.jpg

ENDLESS

PqqOyDJ.jpg

PROJEKT PMU

PqqODD0.jpg

RALLIART

gx29HoRA.jpg

TEIN

gx29HtQS.jpg

ARC

aVlzeAi.jpg

NGK RACING LINE

PqqOV50.jpg

TRUST

PqqP43A.jpg

BOLD

gx29I6L9.jpg

ORC

PqqPgxi.jpg

SUZUKI SPORT

aVlzDwJ.jpg

MAZDASPEED A.K.A MPS

gx29Iod9.jpg

Imacu ove katalogu u Kragujevcu, ko bude dosao, moci ce da ih prelista..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sad mi se javio kupac, izdiktirao sasiju,a ono kanadjanka Coupe 2007, bar po tome sto sam otkrio...

68467574.jpg

Ne znam odakle je, ali mislim da sam mu nasao diskove, i da ih imam na stanju... 8-)

Sve moze, kad se hoce, najludje je bilo kad smo radili UN Pajero, za trziste Zimbabve-a, a otkud on kod nas, niko to ne zna... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daj mi link sa Mugenovog sajta, da prosledim dobavljacu, ali mislim da nije problem..

A tebi mogu i na adresu u Skopje da isporucim... ;)

Izvini sto se nisam javio, sad sam proveo dva luda dana u SK, ali nisu me pustili ni dva minuta solo, stalno neka akcija, skara, pienje i edenje, taka da, ke ti pisuvem neki vtori pat... :D

Link to comment
Share on other sites

Daj mi link sa Mugenovog sajta, da prosledim dobavljacu, ali mislim da nije problem..

A tebi mogu i na adresu u Skopje da isporucim... :lol:

Izvini sto se nisam javio, sad sam proveo dva luda dana u SK, ali nisu me pustili ni dva minuta solo, stalno neka akcija, skara, pienje i edenje, taka da, ke ti pisuvem neki vtori pat... :D

Imas PM za Mugen :D A bit ce prilike da se upoznamo, samo ti uzivaj kod nas :D

P.S. Da ne znas dali mozda onaj EP3 od prve strane ove teme je mozda slupan i prodan kod nas? Zato sto ima samo jedan EP3 kod nas i to iz Svajcarske isto srebren imao je neku muziku i Superlegeera crne felne. Mislim da se prijasni vlasnik zvao Aleksandar(taj iz Swiss)... Sada ga vozi moj prijatelj, pa da vidim dali je to taj :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...