Jump to content

TRIO motors i TRIO Servis - aktivnosti iz prve ruke


Recommended Posts

Kad bi manje spamovao koja bi milina bila :lol: No hard feelings, al brate sve to moze da se zavrsi na pm. Jer tvoj jedan post koji napises procita 300 ljudi i oduzmes im po 5 minuta zivota. To je druze 1500 minuta zivota bespotrebno... Pa puta X postova :):):)

Link to comment
Share on other sites

Kad bi manje spamovao koja bi milina bila :) No hard feelings, al brate sve to moze da se zavrsi na pm. Jer tvoj jedan post koji napises procita 300 ljudi i oduzmes im po 5 minuta zivota. To je druze 1500 minuta zivota bespotrebno... Pa puta X postova :):):)

Veliki, dobices po guzi, dobro ti je Honda rekao, u tome je sustina, da ljudi prate sta se desava, da sam postavio sliku plocica, a nisam stigao, prvi bi ti iskomentarisao nesto u vezi njih, ovako sedi jedan.. :mrgreen:

Sledeci put cu i tebe da pomenem, ne boj se.. :ugeek:

Link to comment
Share on other sites

Jel moze pitanje. Da li postoji kod tebe kadica sa mount kitom za moju preludu? Voleo bi da uzmem neku, ali po mogucstvu da dole nije mnogo uska, a da gore dobro drzi ledja. Po izgledu neshto poput kadica u igorovom type-r.

Link to comment
Share on other sites

Imas katalog, to je sto ima tamo, no koliko sam shvatio, kadice u mojim kolima su najsire koje imaju..

Ja sam sad obrnuo skoro 2000 km u njima, na dugom putu, i odlicne su, vise su me zuljale fabricke kadice u prethodnom autu, nego ove aftermarket..

No, kvalitet sigurno nije kao u Igorovom FN2, iako su ja mislim kopija ove moje bas tih, ili iz EP3...

Ako si sedeo kod mene, onda znas kakve su...Pala im je cena, za tebe sa popustom 15400 din po komadu.

No, uz njih dobijas sine, ali mora da se preradi da bi legle sraf na sraf u tvoj auto, no imam ljude koji to mogu da urade.

Zao mi je sto nisam snimao, ali sad u Ohridu, na putu od Ohrida ka svetom Naumu, imas put u duzini od 38 km, koji su vijugavi, pored jezera, sa puno ukosnica i krivina...Bilo je rano jutro, divljao sam do krajnjih granica, i da nije bilo kadica, klizao bih kao po sinama...E, da mi je EVO ili STI bio u rukama...Znaci, za tako nesto se isplati, i bolje su mi kadice sa podesavanjem nagiba...

Imam kupca koji je uzeo za sina, za obicnu Corsu 1.0, samo da bi decko imao vise mesta za noge...Cak hoce i da menja volan zbog toga.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

I ja hocu zbog toga... doduse uzeo bih prvo jednu pa drugu. jer mi je ruzno da imam jednu ovakvu a drugu onakvu. Jel moze PN ili slika ovde, katalog sam dao Saletu VTI da balavi covek malo... Ja cu za volan iz istih potreba da sacekam jer je iskreno mnogo dati 150e za nov volan. Ja jurim polovan ali onaj sto je izvucen nekoliko cm od same glave.

Link to comment
Share on other sites

Look at your bussenes!!!

Sedista i ostala sranjca uvek mogu da se izvade i ne moraju da idu uz auto.

Kada postavim temu dal neko zna kako da popravim ventilaciju nigde nikoga. A kada pitam za sedista koja bi kupio svi pametni. cccc :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj pod KADICE:

http://www.triomotors.rs/Nasi-projekti-15-7-1

Tu ti sve pise, a uvek mozes da probas, ja planiram da dodjem u sredu 13. Avgusta, da proslavim na Freestyleru rodj, pa onda mozes da opipas, i sednes, i probas, pod uslovom da dovedes kumu... 8-)

Katalog je samo orijentaciono, neke brandove su izbacili, ima novih, ovo je jedino relevantno, ali kad je na poljskom...

http://tuning.intercars.com.pl/

Link to comment
Share on other sites

Jao matori :lol: Kumu ti dovodim upakovanu kao poklon. Dosta od mene. Ima da castis na Free-u :) I posle dok te kuma bude obradjivala, cu da ti skinem suvozacevo i montiram na ludu :) Pa ti vidi kolko ti se isplati to sto si rekao sada :):):)

Link to comment
Share on other sites

HONDASI SE RASPISTOLJILI, BUDZE I SREDJUJU HONDE SVE U SESNAEST

:mrgreen:

Idemo redom:

Brzi kurir Timi dolazi po svoje lonce i kocnice:

aV1kR_W0.jpg

gx1u9kP9.jpg

gx1u9nji.jpg

gx1u9xhS.jpg

Jessy kopira pijanu Hondu, hoce iste satice i imace ih:

gx1u9Rf0.jpg

MarkoKG1982 ce malo da ucvrsti svoj CRX sa japanskim silen blokom, koji je pogodan i za samoodbranu.. :)

aV1kS_hA.jpg

Josip sa Type R EP3 iz 2005 upravo porucio K&N Typhoon kit, na sta dobija deklarisanih 10.3 ks, stize sledece nedelje:

gx1uawEr.jpg

Pq1CQgBS.jpg

Ujedno, nije u klubu, i dao je zeni auto, ali ovaj VTI: http://www.triomotors.rs/i2.php?tabid=2 ... abindex=10

Pq1CQt4A.jpg

gx1ubr0J.jpg

Ako, ako, samo napred, dobro svima... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Danas kod mene u dvoristu:

aV1FylOJ.jpg

gx1Shsa0.jpg

aV1FyIg0.jpg

aV1FyUJJ.jpg

gx1ShM79.jpg

aV1Fz6cr.jpg

gx1Siz00.jpg

gx1SiD_i.jpg

aV1FAayi.jpg

A sad prica...Ovako, EP3 je 2001. god, K20A, i presao je 110000 km kad je kupljen..Felne, muzika i distanci nazad su stavljeni naknadno..

A prica kako je sadasnji vlasnik(koji je isto fanatik za Honde, sad przi po Miseluku, pa ide u Makedoniju, i clan je Hondaholics-a), kupio auto..

Prethodni vlasnik je uhvacen da ide 160 km/h na putu gde sme 90 km/h oduzet mu je auto, i prodat na licitaciji...Vlasnik je saznao, i kupio ga za 5000 evra

Ajde da svi sada placemo zajedno... :geek:

Link to comment
Share on other sites

Ajoj... i razbio manje staklo, konta jeftinije je :lol: Realno veci mu je problem napravio sa kradjom nego sto mu je slomio staklo ali staces. Za nauk da se nishta ne ostavlja u kolima... Bar ne na vidno mesto.... Ima lepo ona pregradica, pa jos pod kljucem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...