Jump to content

8. Honda skup - Ada Huja - 28. maj 2011.


Kabe

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obrenovcani, znam ja kako doci do Huje, idem i ja sa vama tako da nece biti problem. Samo me morate sacekati ili da idete samnom do ceraka, moram po devojcicu, sta cu kad voli Hondu :) . Meni lakse ispod kalemegdana tranzitom ako slucajno bude guzve u Kneza Milosa, mada je vikend, ne bi trebalo.

Link to comment
Share on other sites

Gogo oces da se nadjemo na autokomadi pa zajedno?

Ok je samo je mozda bolje da se cekamo na 25 maju..na Bulevaru, kod Titovog groba, ima veliki parking za autobuse...malopre sam se cuo sa Vladom a javio se i Zoda..tako da ako odgovara da se nadjemo svi tu. recimo 10.45 - 11.00h, posto Teo i ekipa krecu u 8h otrpilike ako sve bude ok...oni su oko 12h na rampi u Simanovcima..

Ekipa za docek HFC-a

1. GoGo

2. Zoda

3. VladaBCS

4. Nemanja

5. ...

ukoliko je jos neko zainteresovan nek se javi...

Link to comment
Share on other sites

Dragi prijatelji,

samo da vas obavjestimo da je što se nas tiče sve spremno, čekamo jutro i krećemo prema vama. Brojeve mobitela smo razmjenili, krećemo oko 08.00h, javljamo se tijekom puta kako bi znali u koje vrijeme bi trebali doći u Beograd.

Imao bih jednu zamolbu za vodstvo Honda Kluba Srbija i organizatore, nadam se da nam nećete zamjeriti, ali evo jedna mala gesta. S obzirom da će se dijeliti nagrade za najbolje odvoženo vrijeme na stazi mi kao Honda Fan Club Hrvatska bi se pridružili i nagradili jednog od natjecatelja ( odluku o dobitniku bez obzira na postignuti rezultat prepuštamo vama, dobitnik naše nagrade može imati i najlošije vrijeme).

Nagrada je : majica (crna) s bijelim otiskom HFC znaka, na ledjima otisak hondafanclub.hr + naljepnica HFC-a .

Sve vas pozdravljam, svi jedva čekamo pokret !!

Link to comment
Share on other sites

Dragi prijatelji,

samo da vas obavjestimo da je što se nas tiče sve spremno, čekamo jutro i krećemo prema vama. Brojeve mobitela smo razmjenili, krećemo oko 08.00h, javljamo se tijekom puta kako bi znali u koje vrijeme bi trebali doći u Beograd.

Imao bih jednu zamolbu za vodstvo Honda Kluba Srbija i organizatore, nadam se da nam nećete zamjeriti, ali evo jedna mala gesta. S obzirom da će se dijeliti nagrade za najbolje odvoženo vrijeme na stazi mi kao Honda Fan Club Hrvatska bi se pridružili i nagradili jednog od natjecatelja ( odluku o dobitniku bez obzira na postignuti rezultat prepuštamo vama, dobitnik naše nagrade može imati i najlošije vrijeme).

Nagrada je : majica (crna) s bijelim otiskom HFC znaka, na ledjima otisak hondafanclub.hr + naljepnica HFC-a .

Sve vas pozdravljam, svi jedva čekamo pokret !!

Vidimo se sutra, ugodan put vam zelim :)

Hvala na lepom gestu i na nagradi. Potrudicemo se da ode u prave ruke :)

Malog seronje tj mene :vristanje ovog puta neće biti ali život ide dalje i ovo nije zadnji naš susret,to vam garantuje celo vodstvo HFC-a.

Pozdrav svima i pazite mi na moju odanu suradnicu Reu.

A da ne pazimo na Anju? :D

Link to comment
Share on other sites

Dragi prijatelji,

samo da vas obavjestimo da je što se nas tiče sve spremno, čekamo jutro i krećemo prema vama. Brojeve mobitela smo razmjenili, krećemo oko 08.00h, javljamo se tijekom puta kako bi znali u koje vrijeme bi trebali doći u Beograd.

Imao bih jednu zamolbu za vodstvo Honda Kluba Srbija i organizatore, nadam se da nam nećete zamjeriti, ali evo jedna mala gesta. S obzirom da će se dijeliti nagrade za najbolje odvoženo vrijeme na stazi mi kao Honda Fan Club Hrvatska bi se pridružili i nagradili jednog od natjecatelja ( odluku o dobitniku bez obzira na postignuti rezultat prepuštamo vama, dobitnik naše nagrade može imati i najlošije vrijeme).

Nagrada je : majica (crna) s bijelim otiskom HFC znaka, na ledjima otisak hondafanclub.hr + naljepnica HFC-a .

Sve vas pozdravljam, svi jedva čekamo pokret !!

Pa po meni je logicnije da vi izaberete kome cete uruciti poklon :)

pozz

Link to comment
Share on other sites

Gogo oces da se nadjemo na autokomadi pa zajedno?

Ok je samo je mozda bolje da se cekamo na 25 maju..na Bulevaru, kod Titovog groba, ima veliki parking za autobuse....

Moram malo da seruckam po temi.....jel ima tamo kakvih majica da se kupi,lud sam za starim i imam već par njegovih majica.

Link to comment
Share on other sites

Sad tek citam ovu temu..

ajte i nas sa Acurama da pustite na parking? :vristanje mojne samo da je za Honde.. :)

Ja pristajem da se kolonizujem sa Obrenovcanima pa da reprezentativno stignemo. :)

Dario, mnogo mi je zao sto ti neces prisustvovati skupu, ti si jedna od licnosti sa kojima sam bas zeleo da se upoznam. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Sad tek citam ovu temu..

Dario, mnogo mi je zao sto ti neces prisustvovati skupu, ti si jedna od licnosti sa kojima sam bas zeleo da se upoznam. :cry:

Veruj,nisi ništa propustio. :vristanje

Baš pišem Kabetu......mali seronja od 170 cm i 70 kg,nema šta da se vidi osim zloćestoće.

Link to comment
Share on other sites

Mogu samo da ti pripisem nedostatak samopouzdanja.. :)

Onda navrati ti da upoznas nas jer koliko sam skapirao ima nas visokih.. :kez: ja sa 193 ~90ak kg kabe preko 2m, Trip preko 2m.. :) verujem da ima jos. :lol:

Upoznacemo se na tvom skupu, zastekacu pare za gorivo, ako nista sa nekime idem ili vozim jos nekoga pa da vidim kako izgledaju Honde u nacijama koje imaju standard. :kez:

Link to comment
Share on other sites

Dario, kome da dam disk (paket aranzman i sarlo akrobata) za Wolf-a ???

Zove se Rea i ona je moja desna ruka ,buduća glasnogovornica kluba.

Btw,mala vozi bolje od mnogih muških,samo joj dajte neka kola pa gledajte.

Link to comment
Share on other sites

Kod nas grmi i seva, kisa pada, sad se smirilo, ALI OTKAZIVANJA NEMA, IMA DA SE INATIM, MAKAR ME GROM ZVEKNUO!!!!

Najjaci skup do sada, i nasla je da padne kisa...Mada, sudeci po oblacima, ide u drugom pravcu od Beograda, tako da ce biti nesto, sigurno ce ovo redukovati broj Hondi iz Vojvodine(doduse poslao sam 80 poruka, sto znaci da najmanje 100 nasih Hondi zna), ali ko dodje, neka zna da SVE OSTAJE PO STAROM.

Vidimo se!

P.S. Civic je usrfljen, doduse trosi ulje i dimi, ali ce i on na stazu.. :P:vozac2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...