Jump to content

Cirkov Fireblade 25th Anniversary


Cirko

Recommended Posts

Kao sto sam i planirao da najpre podignem svoje kapacitete za R motore putem CBR650R, a da onda ponovo sednem na 1000-ku, ali ovoga puta pravu i kvalitetnu (jer je onaj 2008. model bio objektivno krs, mislim na moj konkretan primerak), to se i obistinjuje. Da, brze nego sto sam planirao ali takvi smo mi iz HMCS :). 
No, planirao sam da 2024 kupim novi, najnoviji CBR1000RR-R, ali nakon sto sam iz Delte dobio info da je isporuka nepouzdana, pa da je RRR brutalno cudoviste skoro samo za stazu, odgledao brdo klipova/reviewa, analiza/paraliza (npr. RRRu je ram trougao pod jos vecim nagibom nego kod RR), izlete prilika koja se ne propusta. Naime, CBR1000RR 2017. godiste, 25th anniversary, ST, crni, presao 4.500km, lik ga uvezao iz Svice. Delta rekla odlican i nisam imao sta da razmisljam.

Finalno placanje i preuzimanje krajem decembra. Pred novu sezonu nove Pireli Supercorsa V3 gume, Quickshifter (up and down), i Puig vizir ali transparent/providan jer iako je ovaj crni Puig koji je vlasnik stavio prelep, nekako mi mnogo neprozirno i ne vidi se nista iako ne gleda covek mnogo kroz njega, ali zlu ne trebalo. Sve ostale je fabrika i top. 
Motor probao prva, druga i sta da kazem osim  vrh, vrh, vrh. 
Na kraju, fala drugarima iz HMCS na pomoci i vise na odmaganju :))), i iskrena zahvalnost drugu @veljaBandit na savetima jer je vozio bukvalno identican model.

 

IMG_1297.jpeg

IMG_1296.jpeg

IMG_1295.jpeg

IMG_1294.jpeg

IMG_1281.jpeg

IMG_1280.jpeg

IMG_1277.jpeg

IMG_1273.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Zamena guma, stavljaju se nove Bridgestone Battlax Hypersport S23, friski novi model sport guma iz Bridgestone kuhinje, i redovan servis kao priprema za voznju u nedelju. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...