Jump to content

VI Honda skup


mareCIVIC

Recommended Posts

...lepe slike...

Lepa vrucina, jos lepsi frizideri za vodu i suncobrani...

Lepa kola, lepa organizacija, sve je bilo lepo!

B-)

Ovom prilikom zeleo bi da se zahvalim oficijalnom sponzoru za 5 nezaboravnih krugova na karting stazi.

Ludo vozi, ludo voli, ko ce ludom da odoli...

B-)

Dogodine ce biti jos lepsi, veci i jaci skup...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Red je da se pomene ko je organizovao VI Honda skup

1. Honda (stara faca u organizaciji)

2. Pinhead (stara faca u organizaciji)

3. Johnny B lude (stara faca u organizaciji)

4. Kabe (nova faca u organizaciji, polozio ispit ;) )

5. Chuck Norris

Tu su bili da pomognu: Kumze, Nebojsa, Kum, 1nsane, Force, Marinac i naša draga Maša.

Link to comment
Share on other sites

Evo skroman doprinos temi i od mene.Imao sam jako malo vremena za skup, pa sam i kasnije dosao, a i ranije otishao, ali sam morao da dodjem makar da vidim atmosferu i uzmem majicu ;) Uh, a tako sam imao zelju da provozam moju smecaru po stazi, ali eto, nije se imalo vremena :oops:

Cestitam svim ucesnicima na hrabrosti i i pobednicima, a bome i organizaciji - hladna voda je bila spas po onoj vrucini ;) Sve pohvale ;)

img6353q.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

31806443.th.jpg

Jel su ovo neke cure iz Delte, pitam zbog njihovih H majica, dobre su a nisu klupske koliko vidim. Gde ima da se kupe takve, u Deltinom butiku?

BTW ja potpuno zaboravio da kupim ovu novu crvenu majicu! Ako ostane neka L ponesite mi za Vrbas kad bude. ;)

Link to comment
Share on other sites

Za ove dve u crnim majicama ne znam, ali ona pozadi u beloj jeste iz Delte, a takodje i moja studentkinja (i uskoro kandidat za diplomski kod mene). Kad natrcim na nju ili kad mi bane na konsultacije, pitacu je oko majica (ako neko u medjuvremenu ne napise precizniji odgovor).

Link to comment
Share on other sites

Red je da se pomene ko je organizovao VI Honda skup

1. Honda (stara faca u organizaciji)

2. Pinhead (stara faca u organizaciji)

3. Johnny B lude (stara faca u organizaciji)

4. Kabe (nova faca u organizaciji, polozio ispit :lol: )

5. Chuck Norris

Tu su bili da pomognu: Kumze, Nebojsa, Kum, 1nsane, Force, Marinac i naša draga Maša.

Auuuu ciji li sam ja sator rasklapao i cije reklame rolaoooooo :vristanje:vristanje:vristanje.Ma opusteno,i opet cu :aaaa:aaaa:aaaa POZDRAVVVVVV

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam hteo da vas ucipim oko pomaganja kako bi se sammi prijavili ;)

U svakom slucaju tako i treba. ;)

Lana, Lana...ccc... znas da su profesori na losem glasu, zato pisi jedno a radi drugo ;) (mislim na majice i tvoju studentkinju).

Da one su iz Hondinog marketinga. Devojke su super.

Originalne Honda majice su skupe. Kad ih budu imali na lageru (sad ih nemaju) organizovacemo neki popust za clanove. viewtopic.php?f=280&t=29363

Link to comment
Share on other sites

Ovom prilikom zeleo bi da se zahvalim oficijalnom sponzoru za 5 nezaboravnih krugova na karting stazi.

Ludo vozi, ludo voli, ko ce ludom da odoli...

B-)

Dogodine ce biti jos lepsi, veci i jaci skup...

Nema frke, sledeci put ces napred, da te vezemo kao coveka, nazad si leteo kao dzak krompira.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Lana, Lana...ccc... znas da su profesori na losem glasu, zato pisi jedno a radi drugo :) (mislim na majice i tvoju studentkinju).

Znaaam da je off-ovanje ali moram - sta mislis, kako to da sam kupila Accorda sredinom marta, taman jedno 20ak dana po zavrsetku januarsko-februarskog ispitnog roka? :twisted:

Ti koji pisu jedno a rade drugo su mi trn u oku, a ja se rado zezam na taj fazon. Ako me neko s'vati ozbiljno - koNJ mu kriv :P

Link to comment
Share on other sites

Bat jbga narode,Sory za vise pokusaja,AL SAM KONACNO USPEOOOOOOOOO :vristanje:vristanje:vristanje .Imam jednog kolegu koji prodaje shiroka,pa ako je ovaj momak sa shirokom zainteresovan nek se javi

:aaaa:aaaa:aaaa:aaaa Nisam zainteresovan za scirocca...i moj je odlican....(jeste da na snimku ne izgleda tako...ali veruj mi da jeste.... :mrgreen: )

P.S. Hahahaha....i sve to zbog pisljivog klinastog kaisa od 185 dinara... ;) ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...