Jump to content

VII Honda skup - 12.06.2010. - Utisci, slike, klipovi...


marko_serb

Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo upravo i ja stigo i odma da se javim .

Svaka cast na Organisaziji svih zaduzenih , napraviliste nesto jako dobro i lepo na taj dan cestitam.

Meni utisci ovako ostali novi sad by night wow, selendura do beograda pfui putevi ni za onu stvar nisu , ali to sve se zaboravilo sa ulazom na placu , onda je pocelo stvarno uzivanje uz vas Hondase kao sto sam reko jako lep skup samo vreme je moglo komotno da bude jedno 10stepeni manje .

A najvise mi je bilo drago sto sam vecinu Hondasa i licno upozno.

Link to comment
Share on other sites

Sto mi se nisi javio da te malo ugostim?

ma bio sam tamo ceo dan na onom odbojkaskom turniru, a ja kao trener vodio 10 devojcica, pa ne smem da ih izgubim iz vida ni jednog trena, iako sam imao pauze izmedju utakmica i po tri sata... drugi put mozda cak vec sl vikend igram samo jednu prijateljsku a i ide kolega sa mnom...

A najvise mi je bilo drago sto sam vecinu Hondasa i licno upozno.

e oli, bem ti telefon, ja ali doslovce svaki puta kada sam prisao Integri (koja je slozicete se svi bila veca atrakcija od samog crz-a pa je uvek bila i neka guzva oko nje) da te pozdravim zvonio mi fon, te me zvao kolega s posla da se dogovorimo za ovaj turnir, te mama, te koleginica sa faxa, na kraju Vucina kaze "aj da neko izvede olija na autoput, ja reko aj ja cu, a salje mi sestra poruku da dodjem po nju u Borcu, a dogovorili se ranije :evil: ... i na fruskoj gori mi je simptomaticno zvrckao mobilni dosta puta, ono razmisljam se sta ce ovi hondasi pomisliti o meni da sam neki bizmimen :mrgreen: , tako da mi je na kraju ipak jako zao sto te nisam i licno upoznao, iako jos uvek ne znam vecinu hondasa sa foruma licno, al dobro tek mi je drugi skup...

Link to comment
Share on other sites

@ Olli....

I meni je drago da smo se i licno upoznali! Svaka cast i zaista lepo od tebe sto si presao toliko kilometara i dosao na skup!

Ja cu takodje ispuniti moje obecanje i u najskorijem roku doci kod tebe u Wulkaprodesdorf!

Evo i jedna slicica od mene! :)

156pfn7.jpg

Pozdrav!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Inače stvarno cool autić savketov EG6 mada moram priznati da mi se zvuk ne dopada, nije Hondaški nekako ide više uz neki raspali BMW ili možda alfu...

Mislim da gresis, vise je neka Impeza :)

Ma čuje se kao da radi na 3 cilindra, a ide kao da ima 5... :)))))

Link to comment
Share on other sites

@ gagi ma samo ti dodji :)

evo i od mene moje Slikice nazalost se ispraznila bateria da nisam bas puno mogo da slikam .

Dan ispred polaska Dule i Jeka

x8xyS.jpg

Kod Tria sa mojim novim cipelicama :mrgreen:

JU6iJ.jpg

Na Skupu

d4YRr.jpg  d50lA.jpg  JUdN9.jpg  x8MwJ.jpg  x8P0S.jpg  JVTy9.jpg  JW01A.jpg  l4yG9.jpg

x95tS.jpg  x9fsr.jpg  l4IEJ.jpg  JWa09.jpg  JWhuA.jpg

i par slikica na putu za Austriju opet

JWrt9.jpg  x9GU0.jpg  x9QSA.jpg

pozzzz olli

Link to comment
Share on other sites

Prvo da se zahvalim svima koji su dosli, po onom paklu od vrucine 8-)

Sponzorima i ostatku ekipe koja nam je pomogla u organizaciji.

Pre svega Mare civic, koji je pustao automobile na stazu, puno nam je to znacilo :klanjamse::ok:

Shikamaruu, sto je bio samnom na stazi, za zutim kisobranom, inace bi riknuo od sunca. Tnx man ;)

Kao ostalima, da ne nabrajam, da nekoga ne bih izostavio slucajno. Ali VELIKO HVALA svima koji su pomogli ;)

Takodje, pozdrav Shogun-cima, ;) koji su dosli i demantovali "podelu", na HCS, Shogun itd... :roll: Tu smo da se druzimo i pomazemo, a ne da se kao delimo i uvaljujemo koske ;)

Sto se skupa tice, bili smo i ostali na vrhu!!! Kao i uvek. 8-)

Nadam se da smo ispunili ocekivanja. :)

Naravno, cestitam pobednicima, kao i ostalima.

Sto se tice merenja vremena, trudio sam se da budem sto precizniji, koliko je to moguce sa stopricom u ruci...

Prvo merenje je nesto zabagovala stoperica, pa se ovom prilikom izvinjavam Serdju i ostalima, sto je morao ponovo da vozi. :oops:

Ali mislim da je tako bilo najpravednije. :)

Toliko od mene za sada... 8-)

P.S. Jel neko mozda snimao moje ludorije pre skupa?!? :kreza::skrivac

Joj, ne zahvalih se Slobi (boban07) na gumama koje mi je obezbedio za izivljavanje na stazi. :lol: Tnx man ;)

Link to comment
Share on other sites

Odakle poceti, a nesto ne propustiti? Ne znam ni sam, ali cu se potruditi da kazem koju rec o manifestaciji koja je sada iza nas ali nam je ostavila puno toplih utisaka. Pre svega cu se zahvaliti svim clanovima kluba, sponzorima, civilima i svima ostalima koji su prisustvovali skupu bez kojih on ne bi bio vredan pomena.

Vreme je bilo kao sto i sami znate veoma toplo, sto smo i ocekivali. To je dovelo do toga da koncentracija ljudi bude veca pod suncobranima ili kod kafica, umesto na parkingu pored parkiranih Hondi, ali to nas nije omelo da svi istrajno uzivamo u melodijama limenih ljubimaca i Djurinom vodjenju showa sa puno energije. Po zvanicnom prebrojavanju koje smo sproveli (redar na ulazu) posle sabiranja svih spiskova, na skup je doslo 130 Hondi sto je za svaku pohvalu. Imali smo i goste iz uzeg i sireg inostranstva sto takodje moramo pomenuti. Skup je prosao bez ikakvih incidenata i problema sto me raduje. Sto se tice burnout igrarija na parkingu, okarakterisacemo to kao mali izliv adrenalina koji ne bi trebalo da se ponovi na nekoj sledecoj manifestaciji. To su ok momci koji su se izvinili sto su malo bili “glasniji†uz miris gume, te cemo im oprostiti ovog puta :). Izvinjavam se onima sa kojima nisam mogao da popricam i druzim se malo duze zbog organizacije, ali je vredelo zrtvovati se za puno osmeha svih posetilaca i ucesnika. Hvala Delta Hondi sto nam je ustupila da pred premijerno prikazemo Hondu CR-Z, koju iskreno nisam ni video kako dolikuje te necu da mudrujem o utisku, to ostavljam vama... Trio grupi na nagradama, Pirke-tu, Black Glass-u, Mugen-u, CBC Shop-u, Slobi, Gowash-u, Delti, Gala vodi, Red Bull-u, VideoBim internet televiziji...

Cestitke takodje pobednicima.

Pokusacu sada da se zahvalim nekima pojedinacno na podrsci i neobaveznoj (spontanoj pomoci) da ovaj skup uspe. Shikamaru-u na velikoj “Kamila amreli†kojom je zastitio startnog blokera JBLudea, koji je bio tacan kao sat :D. Maretu za usmeravanje ucesnika trka i free runa sa staze i na nju. Sporom i ostalima za izradu i donaciju Honda rekvizita, Force-u, Sikiju, Gogo-u, Neshwillu, Fici, Kumovim devojcicama i mojoj kolegenici na pomoci pri prodaji kacketa i majci. Oficijalnim fotografima HCS-a koji su se poturdili da svaki trenutak ostave ovekovecen. Xenu sto je na skup dobacio moje kolegenice koje su bile zaduzene za podgrevanje vec usijanog asfalta kao i za dodelu nagrada. Svima onima koji su prevalili puno kilometara ne bi li se druzili. SIGURNO sam nekog zaboravio, ali neka mi ne zameri...

Multimedija sa skupa je uskoro u etru - na televiziji, internet televiziji, portalima, Facebooku, Blogovima, forumu, stampi... Molim samo za malo strpljenja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...