Jump to content

TRIO motors i TRIO Servis - aktivnosti iz prve ruke


Recommended Posts

Da, maltene vecina su dizelke...

Kod njih je tipicno dihtung kucista termostata i crevo od intercoolera da crkava, e sad, da je bas ovako stanje, to jos nismo imali, jednom se zalomilo 2 grejaca, pa je skidana glava, ali bas ovako kriticno da je bilo, hm..

Najbolje je da nazoves sevis direktno, jer ja nisam u firmi narednih 7 dana..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Postovani kolega,

Zamolio bih te kad imas vremena da mi napises par reci o iskustvu o ovom modelu.

Rodjak moj razmislja o kupovini modela do 2005 god, a ne znam koga je bolje da pitam nego tebe.

Pitanja koja me zanimaju su vezana za pouzdanost i dugotrajnost motora?

Dakle neka gradska potrosnja, naravno odokativna, servisni intervali, kad se radi mali a kad veliki serivis?

Cene potrosnih delova filteri, plocice itd...

I da li auto ima nekih skrivenih mana?

Unapred hvala na odgovoru.

Pozdrav,

Aleksandar

Link to comment
Share on other sites

Malo akcije iz servisa, ubudjao sam se zadnjih mesec, dva.. :)

Mogu slobodno da nazovem post OLDTAJMER EDITION...zaredjao sam ih par zadnjih mesec dana..

Moja nesudjena Celica, nju sam vijao, pa je vozio, ali covek nije hteo da je proda..Sad je shvatio da ipak hoce(mi mu servisiramo i Yarisa, Marutija i Swifta iz familije), Celica je strukturalno dobra, ima 400 evra ulaganja u mehaniku i mora dobro farbanje i sredjivanje limarije, jos jedno 1000 evra i to je to...

celica1.jpg

celica2.jpg

celica3.jpg

celica4.jpg

celica5.jpg

celica6.jpg

celica7.jpg

celica8.jpg

celica9.jpg

celica10.jpg

celica11.jpg

celica12.jpg

celica16.jpg

Onda jedna Corolla KE30 iz 1975, radili smo full generalnu, covek je vozi preko 20 godina, i upucao je dosta para u nju, i nece da se rastaje od nje.. :)

corolla1.jpg

corolla2.jpg

corolla3.jpg

corolla4.jpg

corolla5.jpg

corolla6.jpg

Bice jos... :)

Link to comment
Share on other sites

Danas odrađen mali servis u TRIO servisu, Zamenjeno ulje, filteri, plus kočiono ulje i stabilizator balans štangle.

Auto primljen u zakazano vreme, odmah dignut na dizalicu i ustanovljeno je da sam doneo pogrešan stablizator, ali nema brige, imaju pravi deo na stanju tako da je sve rešeno i zamenjeno ono što treba. Sve ostalo zamenjeno u kratkom roku, a i Žile je našao vremena da dođe do servisa i javi se, iako je u selidbi i velikoj gužvi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...