Jump to content

TEO.HFC

Members
  • Posts

    174
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

TEO.HFC last won the day on May 2 2012

TEO.HFC had the most liked content!

About TEO.HFC

  • Birthday 01/15/1976

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Zagreb HR
  • Interests
    "Honda" doč‡i u moguč‡nost kroz nekoliko godina kupit NSX

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

TEO.HFC's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputation

  1. Sve pohvale!! Ekipa za 10, Honde za deset, vjerujem da je i roštilj bio (možda jednom uspijem i probati). Odlična uživancija u prirodi - samo tako nastavite.
  2. ako dodješ do nekakvih informacija da možda negdje ima-javljaj!! Hvala u svakom slučaju-
  3. Pozdrav ljudi!!!! Evo i ja bih molio za pomoć, radi se o mlaznici za pranje farova i poklopcu mlaznice za accord type S 2006 godina ( suvozačeva ). Može li se negdje pronaći po nekoj prihvatljivoj cijeni? bez obzira na ishod u svakom slučaju veliko Hvala na trudu-
  4. Dragi prijatelji, ponoviću ovdje kao što sam napisao i na hondafanclub forumu, nema tih riječi da se opiše vaše gostoprimstvo, vaša susretljivost i vaša ljubaznost. Ne želim poimence nabrajati jer ću sigurno nekog izostavit, ali veliko hvala svima vama na svemu, moj naklon i kapa do poda svima . Ovo što ste vi napravili za nas jednostavno se ne zaboravlja. Najiskrenije se nadam da je ovo samo početak našeg druženja i velikih prijateljstava, jednako tako se nadam da ćemo HCS i HFC podići na jednu novu razinu medjusobno se pomagajući i u svakom trenutku davati podršku jedni drugima. Dojmovi su još svježi i jaki, prije pol sata sam sjedio s daRiom na kavi i prepričavao mu sve doživljaje, stvarno je bilo predobro od samog dočeka na Šimanovcima, vožnja kroz Beograd, dolazak na adu Huji, organizacija skupa, ....... apsolutno nema zamjerke. (u ime svih nas iz HFC) Bilo nam je drago i čast biti s vama!! Hvala svima !!!! po 1000x
  5. Dragi prijatelji, samo da vas obavjestimo da je što se nas tiče sve spremno, čekamo jutro i krećemo prema vama. Brojeve mobitela smo razmjenili, krećemo oko 08.00h, javljamo se tijekom puta kako bi znali u koje vrijeme bi trebali doći u Beograd. Imao bih jednu zamolbu za vodstvo Honda Kluba Srbija i organizatore, nadam se da nam nećete zamjeriti, ali evo jedna mala gesta. S obzirom da će se dijeliti nagrade za najbolje odvoženo vrijeme na stazi mi kao Honda Fan Club Hrvatska bi se pridružili i nagradili jednog od natjecatelja ( odluku o dobitniku bez obzira na postignuti rezultat prepuštamo vama, dobitnik naše nagrade može imati i najlošije vrijeme). Nagrada je : majica (crna) s bijelim otiskom HFC znaka, na ledjima otisak hondafanclub.hr + naljepnica HFC-a . Sve vas pozdravljam, svi jedva čekamo pokret !!
  6. jel "metro" na istoj relaciji ili?
  7. veliko hvala svima koji se brinu za naš dolazak, ljudi svaka čast! Moram priznati da nisam računao na gužvu u Beogradu, hvala na informaciji - budemo krenuli ranije. Detalje ćemo u hodu dogovorit, da nas ne čekate - informiraćemo vas gdje se nalazimo tijekom vožnje prema Beogradu.
  8. Društvo' samo da vas pozdravim!! Nadam se da sve ide po planu- Mi u subotu oko 09.00h-09.30h krećemo, za sad su dva accorda (čadjo) i TypeS.
  9. Bravo kolege, vidim da vam je bilo i više nego predobro! Šteta što nismo bliže da smo se i mi dokotrljali , ali valjda će biti prilike, još jednom
×
×
  • Create New...