Jump to content

Honda druzenje Niš (okolina)


Recommended Posts

4 hours ago, civic_x_fk7 said:

Bogami ekskluzivna lokacija do koje ni gugl auto nikada nije uspeo da dođe, tkd gugl mape navigaju do Pakiva Grande teh. pregleda qS6pxJt.gif

Do lokacije je jednostavno. Moguca su dva puta kojim se dolazi. Jedan je Cegarski put, drugi je Kamenicki put. Oba su blizu autoputa i izlaza Nis Sever na koji ce se vas vecina iskljuciti. Detaljan put od naplatne do mesta gde se okupljamo snimicu ja i ako nema mesta za gresku. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mareCIVIC said:

1. Zli

2.beki.aleksei 

3.Macak

4. Vedran

5. Cirko

6. Andra96

7. bak +2

8. MareCivic

Hvala ljudi sto se prijavljujete ! 
Drago mi je da cemo se druziti i van foruma. Druzenje ce biti prijavljeno nadleznoj PU cisto da nemamo problema ni na vidiku, ipak je to javni prostor ! :) 

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/3U2Xrnid0mo?si=7uAhc9z77nhmRP2Q

Na linku imate kako sa auto-puta doci do lokacije. 

Prolazite Hotel Nais 
Prvo iskljucenje desno Nis Sever
Vozite pravo i ne iskljucujete se na Nis Sever vec na Nis Istok.

Kada se iskljucite sa auto-puta navigacija kaze levo ali vi idete desno zbog radova na Cegarskom putu (ulica je potpuno zatvorena) i preko Somborskog Bulevara i Kamenickog puta dolazite na Kamenicki Vis i lokaciju gde cemo se druziti ! Veliki pozdrav

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, zex_76 said:

Значи не може овамо на Доњи и Горњи Матејевац, мора кроз Ниш.

Postoji velika verovatnoca da asfaltiraju taj deo puta od iskljucenja Nis-Istok do Donjeg Matejevca pa levo pored spomenika Cegar, ako to urade krati se pun laganih 15min. Ja prosao sluzbenim, zao mi ga bilo. Malopre prosao gore Hondom cisto da proverim zbog visine auta, auto jako nizak, ozbiljan gas na gore, bez problema. 
 

 

IMG_4187.png

Link to comment
Share on other sites

Потврђујем за сада долазак.Свакако би било добро да кренемо заједно из Београда коме одговара. Може неко из Ниша да нас сачека на петљи да се нез....бавамо са тражењем

Link to comment
Share on other sites

Ма нема потребе Даре, гледао сам снимак и није компликовано, а и доста времена сам провео у Нишу у млађим данима. Свакако домаћини могу негде успут да нас сачекају по старом српском обичају „погача,со, ракија и слатко” 🙂

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, zex_76 said:

Ма нема потребе Даре, гледао сам снимак и није компликовано, а и доста времена сам провео у Нишу у млађим данима. Свакако домаћини могу негде успут да нас сачекају по старом српском обичају „погача,со, ракија и слатко” 🙂

Apsolutno nema problema ! Kako se dogovorimo ! :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...