Jump to content

L tablice za motor i polaganje za A kategoriju

Recommended Posts

Cestitam Kabe, buduci bajkeru :) stekaj lovu pa da na prolece kupujemo makinu i pun gas...

Hvala Veljo :D. Zabava tek pocinje...

Evo samo jos ja da polozim pa mozemo na prolece ko pivske flashe da se poredjamo po putu 8-)
Pa šta onda čekaš :mrgreen:

Moj klub koji sam osnovao ove godine čeka nove članove... MK Stižem dušo Srbija... :D

Nego sta, kada se poredjamo ima da budemo HIT :).

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

ooo druze , od sada i kolega, cestitam od srca, da se sit nauzivas i navozas i pamet u glavu, sedis napolju, znaj da si veoma ranjiv, otvori cetvore oci i nosi kacigu uvek

a, da, OBILAZI PESAKE u sirokom luku, dobar deo njih je pogubljen, zamisljen, sa manjkom logike i IQ-a, nemoj da imas bliski kontakt trece vrste kao sto sam ja imao

i evo 2 duhovite nastale iz realnog zivota

ne postaje se vozac motora dok se ne padne sa istog

vozaci motora se dele na one koji su pali i na one koji ce pasti :D

aj sad pravac livada pa pun gas, a onda na ulicu :)

• 1 month later...

Otrešen sam kao slina juče, optuženi je Hanky-Panky-Horny.

Znači osetio sam se kao Dragana Mirković u onim spotovima devedesetih. Sve vreme sam tripovao da nosim minić. A i guza mi je radila kao ping pong loptica na kineskom šampionatu.

Prvo se čovek isprovlačio gde god je mogao da nas zavuče, znači ono, na 5 cm od automobila, preko gazele, pa onda levom (zatvorenom, prim. aut. ) trakom dok nismo prošli kroz gužvu, a onda kada smo izašli na čisto, rešio je da se preko mene osveti celom Honda klubu koji ga je ponizio na kartingu sa njegovih 96kg žive vage.

Ne bih komentarisao brzinu, možda mi neko od najdražih čita ove redove i reši da dođe i u snu me blago hendikepira kako bi se ja ostavio ćorava posla, radije nego da strepi da ću jednog dana postati bilbord ili masna fleka beogradskog vrelog asfalta :D

Kakogod, hvala Igoru na iskustvu, odužiću mu se podjednako uzbudljivim osećajem (kineska akupunktura na srpski način, kobasicom u tačku gde se sakuplja dosta nerava). :mrgreen: