Jump to content

Swift 1.3 GS AAC (2008.)


Statler

Recommended Posts

Uz Hondu na dvorištu je i ovakav SEPET.

Prvo je bio sestrin (3 godine), a onda sam ga otkupio ženi jer je sestra ostala trudna, pa rodila blizance. Swikija je tamo zamijenio FR-V 2.0 (155 KS) ali to je opet neka tema.

Čim je sin dobio vozačku (u to vrijeme je u HR bilo ograničenje 100 KS za mlade vozače) preuzeo ga je sin, koji ga je i odvezao u Zagreb sa sobom. 

Odličan mali auto, sad ima 85000 km... nema kvarova - samo riječi hvale...

Moram slikica pronaći...

Link to comment
Share on other sites

taj GS AAC je bio najopremljeniji model koji se u HR prodavao 2008. godine... odmah po kupnji sam ga htio "čučnut", ali je žena bila ta koja je vozila, a bome njoj je i CRV sada nizak :)

ali sam mu zato odmah zatamnio stakla i stavio nastavak na auspuh... takav je došao u "vlasništvo" sinu - i onda sam ga opet  htio "čučnut", ali onda je sin rekao NE jer da ionako struže po ZG i da su visoki "ležeći", pa tramvajske pruge... i tako je ostao kao "koza"... na zadnjoj slici u garaži u društvu s mojim ex-crvom je na OEM alufelgama i zimuljama 185/60x15....

evo ga na jednoj slici s "koferom" uslikano netom prije odlaska sina i kandidatkinje za snahu na Jahorinu za Novu godinu... čak i magnetnu HR je stavio da ga u Bosni policajci ne zajebavaju...

w8vns6.jpg

btw. naknadno sam kupio BORBET X8 ali je ostao i dalje na 15" zbog slabašnog motorčeka (95 KS)... to mi nisu mogli reći NEĆE, a sada gore su ljetne 195/55x15 Uniroyal Rainsport3... sin kaže da su mu odlične pogotovo po kiši...

24v1va1.jpg

9fuzx4.jpg

ps.sinova jedina želja je bila da mu kupim stražnji krovni spojler... ali eto - rekoh mu -  to ide u paru s gewindama... :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

je... lijep je.... uf... naletjeh na jednu sliku na mom fejsu gdje me moj šogor (sestrin muž) zajebava...

ovo su tri ostala auta u obitelji.... sestra vozi OPET suzuki.... sada ima novu Vitaru 1.6 4x4 (2015.), moj otac vozi Verso 2.2 D4D (2008.), a šogor ono crno u pozadini.... TypeS 2.4 (2013.)...

2vi4cb7.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 17. 03. 2018. at 6:14 PM, dadasovicmarko said:

Sivi akord kupljen u autohrvatska u sesvetama?

nije... otkupljen od leasing kuće... auto vraćen u portfelj u trećoj godini starosti sa 55000 km radi neplaćanja... bio kratko u trczu...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Eto prodao ja swikija... :) 

sinu svanulo - sad se voza mojim CR-Vom dok ne dobije Verso koji je je sad kod mene...

oca sam počastio s novim Dusterom...

ps. trebalo mi troška u firmi pa eto... a to je njegova želja bila iako sam mu ja nudio i opciju mog crva i opciju gajnc novu vitaru ili s-cross... ali on navalio na dustera i dustera... pa nek mu bude... meni je godinama on svašta davao i kupovao - prvi, drugi, treći ... peti motor, pa prvi drugi treći auto... sad malo ja njemu!

evo jedna slika i nje.. prva slika po dolasku u BJ u salon... a bome ostat će i jedina na ovom forumu :D

Duster 4x4, 1.5dci, 115 KS, prestige + kartica slobodne ruke...

 

46704827_1308310232645297_3474432795034517504_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

rumunj stigao jutros i danas nakon prvih 200 km moram reći da je to sasvim ok auto, hebeno prosječan... za jednog penzionera bit će sasvim ok... ja osobno ne odustajem od japanaca, (duster je bio očeva želja)... a sad se eto meni po glavi vrti da prodamo i verso i da sinu uzmem nekog civica 9. gen... recimo2012-2013 2.2 idteca poput mog crva... vidjet ćemo do proljeća...

 

baš kopam po mobile.de :)

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=270603796&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelId=3&maxPrice=8000&minFirstRegistrationDate=2012&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&fnai=next&searchId=5fa45ac3-5730-e672-f89d-5a5971df2595&fbclid=IwAR0P5MT8cp4nTf307Pu5OlRpFQL_XCEb2NryYZIXtfb2afeX35yYWLprjmk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...