Jump to content

Impreza WRX STi


veljaBandit

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Lik ima brdo para, i vozi(uglavnom na lizing), ovakva kola, ima i C AMG, Cherokee SRT-8, a sahranio je i jednog NSX zbog NoS, hoce da se trka na 402m, ali nista ne petlja, vec ide sistem kesa para na sto, i daj auto...

Konkretno, ne znam za ovaj Subaru, ali ako je kupljen nov, odrzavan je zbog lizinga u servisu(mada nemas ovlasceni servis za Subaru u Srbiji, Katamis je smesan, Ehom se uci, Curcic jos i zna nesto, Graditelj je izasao iz price zbog garancije na WRX-u), tako da je mozda u odlicnom stanju.

Ko zna auto, nek ti da bolje podatke, verovatno neko od ovih sto se druze sa njim, 402m ekipa..

Link to comment
Share on other sites

Fala puno Trio :D Nije za mene ovaj auto, nego za jedan moj prijatelj. Bude se raspitao jedan moj prijatelj (Srebreni Subaru STi, ceskih tablica), on trenutno zivi u Srbiji i mislim da se zna s tom ekipom.

Sada sam se setio ko je Petosevic, C AMG, bio je kod nas pre nekoliko godina :)

Link to comment
Share on other sites

Bio je njegov sto posto :D

Posle ne znam gde je zavrsio,znam zbog tablica, imao sam sliku na kompu sa 402m gde on sa peskirom nekim oko vrata sedi u njemu :)

Dok je bio kod njega cenim da ga je cepao ali jbg, impreza se kupi za to, ne da ides kod babe u selo...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Plava stoji vec malo vise od godinu dana na ceraku iznad trznog centra ispred jedne perionice i retko kad se vozi , ali vidim da je uvek cista ko suza :D Vise od toga ne znam , iz tog sam kraja i nikad je nisam video u pokretu , uvek parkiranu...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...