Jump to content

Info, voznja, tura, polazak


sale vti

Recommended Posts

Kočio je odlicno i sa fabričkim Brembo ali generalno svi na netu se žale da im zacvili bukvalno već kad si stao, kad si gotovo pustio rucicu kočnice i to se javilo i kod mene pa me nerviralo :) probao da natrpam bakarne i smirilo se par dana, jer je neka teorija da je taj zvuk zbog vibracija a ne sastava pločice medjutim  opet se danas javilo.... krenuo na šljaku i stajem na semafor a on škrpi....e više neće :D 

Dosta je bolji osećaj sada mada sam kratko probao posle montaže, na blago pritiskanje kočnice dosta jače grize. Sutra ih naležemo hahaha. 

Imam ujutru jedan tuning, završiću do 10, računajte da sam do 10.15 -10.20 na pumpi, Multistrada i ja a Srdjan VFR će doći na vreme. Dajte nam akademskih 15 min pa gasiramo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Poziv svima koji su za voznju i avanturu na dva tocka. Bez obzira na to sta vozite, ali bar 300cc. 

Planirana celodnevna tura:

Okupljanje :

Subota 25.06. 8h Pancevo,

Idemo brestovac, kovin, bela crkva, granicni prelaz (rumunija), nastavljamo levom obalom dunava nizvodno, djerdap, desna obala uzvodno, golubac, povratak smederevo bg. 

Tura je oko 500km. 

Pasosi potrebni.

Ko je ZA, nek se prijavi ovde. 

1. Johnny b lude

2. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Drugari. 

Nedelja, 24.07.2022.

Bela crkva, bleja ceo dan na jezeru, malo se okupamo, pojedemo, popijemo i vracamo se kad nam se bude vracalo.

Idemo preko Panceva i Alibunara. Polazak u 10h sa Nis pumpe u Carli caplina (bivsi Ktitor u 29. Novembra).

Skroz opustena i lagana voznja.

Svako na 2 tocka je dobrodosao 🍻

P.S. Ako je neko usput, na ovoj ruti, moze da nas saceka negde, ne mora da se cima za bg. Kao Serdjo u Pancevu npr. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...