Jump to content

My new ride 5 - Honda Vfr1200F


sale vti

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Posle duze vremena da se oglasimo. Tu smo, cekamo sezonu ko zapeta puska, prosle sezone cca 10k km a nije da smo se nesto ubili od vozanja. Obaveze, porodica, posao itd itd. Dosta toga je u planu pa ako covid mere  ne poremete tu pricu bice predobro. 

Na motoru hocu da ispoliram vizir i granu, da pazarim i montiram stitnik zadnjeg tocka da ne bacs kisu i prljavstinu na amortizer i to je to u sustini. Mozda ga oteram do delte i da provere kardan jer je jedna serija imala opoziv pa ako i moj podleze pod to a nije preko zamenjeno da naruce i odrade. U sustini to je to. Imamo par drugara novopecenih sa A kategorijom te ce druzenje biti na nivou 100%. 

 

20210924_153000.jpg

20210915_193017.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 months later...

Malo da pecnemo temu, registrovana motorcina, oprana i konzervirana do prve pojave lepih i toplih dana. 

Stigao quad lock, montiran. Dhl mi se usrao u zivot nepotrebno, ali sam mu obecao da je poslednji put.

Preko zime ce se nabaviti i montirati par sitnica- gedzeta, zameniti ulje i filteri i nastelovati ventili. Na 40k km je stelovanje, peporuka. 

 

Screenshot_20221228_214241_Gallery.jpg

Screenshot_20221228_214256_Gallery.jpg

Screenshot_20221228_214310_Gallery.jpg

Screenshot_20221228_214325_Gallery.jpg

Screenshot_20221228_214358_Gallery.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...