Jump to content
Ilija24

Sirenje zajednice ;)

Recommended Posts

Šta mislite o dve verzije majica? Recimo jedna za skupove sa velikim HCS natpisom i druga sa diskretnim natpisom, za everyday ili za po kući što bi se reklo. Ova na Propelerovom avataru meni deluje ok, možda samo da slika prednji kraj da vidimo kako izgleda.

Мени се не свиђа та стара варијанта као код пропелера, по мени је демоде (застарело) али свакако ћемо неко гласање имати. Кад већ тражите са оним мото знаком онда ова прва варијанта што је[mention=16936]Ironhide[/mention] поставио мени некако најбоља, само обавезно Хондин лого црвен. Има VTEC за аутомобилисте, има крило за мотоциклисте на по рукавима а на грудима лого Хонда и лого клуба, по мени идеално. Позади ништа не би мењо' идеално црвено Хонда натпис да се истиче и да даје контраст а уз то не претерано велики, таман мерка као на слици.11680888a92f9980f6299990d61bd4e1.jpg

Немам ни ја VTEC, ja сам предложио зато што је Хонда препознатљива по томе, није сигурно по dsi-u, кад ћемо већ тако не возе сви моторе па није лоше ни да се стави оно крило препознатљиво за моторе.

Извини а шта то изгледа као каталог, што има 3 до 4 обележја и то дискретна не претерано велика? Мајицу можеш и на бувљаку да купиш, ово на слици више личи као каталог и претерано је, али они су у обавези да ставе спонзоре.1d52ff73791e718f3168c167509079f1.jpg

Мислим на предњи део, не позади, они на рукавима се од позади и не виде баш. Како год, може да се избаци са рукава један а и не мора, може и 5 ако ћемо гледати баш у длаку. Договорићемо се ваљда сви који буду желели мајице или једноставно ставмо 3-4 предлога гласање и то је то.

Sto se mene tice, sasvim  je ok kao sto su bile u prvoj turi, samo male modifikacije tipa izbaciti co.yu i slicno. Mozda @Vedran ili neko ima negde ta resenja  sacuvana. Ja fotki sto imam,  vise se vidi pivo i rostilj nego izgled majci

On 6/27/2020 at 12:23 PM, CG8 said:

Sto se mene tice, sasvim  je ok kao sto su bile u prvoj turi, samo male modifikacije tipa izbaciti co.yu i slicno. Mozda @Vedran ili neko ima negde ta resenja  sacuvana. Ja fotki sto imam,  vise se vidi pivo i rostilj nego izgled majci

Imam te logotipe negde na kompu, 99% sam siguran. Trenutno jedva stižem da udjem na forum, tako da od mene u narednih nedelju do dve ne očekujte nikakav angažman oko ovoga. Mladja je već vidim u materiji :)

Prodje ponedeljak, a ne dobismo glasanje ;-)

Ajmo stavku po stavku, nek se napravi takozvani pool za boje sa 4,5 opcija pa da vidimo...

Nadam se da su svi za polo, a ne klasicne majice...

Ma naravno, slazem se, zato sam i rekao da odlucimo jedno po jedno :-)

Ako imamo da se dogovorimo oko 3,4 stavke ili ih izglasamo to moze da bude i 3,4 nedelje, nemam nista protiv :-)