Jump to content

Sirenje zajednice ;)


Ilija24

Recommended Posts

21 hours ago, bad.toro said:

E ljudi, toliko ste izpalamudisali na temu ćirilice, umesto da ste samo pogledali šta piše ovde:

1.7 Vaša je obaveza da pišete latiničnim slovima. Znamo dobro koje se pismo koristi u Srbiji, ЋИРИЛИЦА, ali zbog SEO i pretraživača primorani smo na latinicu.

Znači, niko nema ništa protiv ćirilice, jasno je objašnjeno zašto treba koristiti latinicu. Možda to sada i ne važi, s obzirom da je promenjen forum koji koristimo, pa bi u tom slučaju trebalo izbrisati pravilo. 

Ajd'mo sad nazad na temu. 

Bravo Pedja. Pravilo je napisano kada je bila druga platforma foruma, jos pre tipa 10+ godina. U sustini kao sto se vidi, neki pisu cirilicom, pa ih niko nije ni opomenuo, a kamoli nesto vise od od toga. Bitno je da pojedinci znaju da palamude bez ikakvog razloga, ali recimo samo da tako ubijate dosadu. Oko majica se zaista ne mogu ukljucivati sigurno jos neko vreme, jer imam mnogo privatno-poslovno obaveza, ali cim zavrsim sa time, hocu, sto da ne.. Probajte, organizujte se sami, iako koliko vidim i ovo ce biti organizovano kao sto je @dadasovicmarko organizovao prikupljanje pomoci za decu Srbije :)

Link to comment
Share on other sites

Kriv je moj selektivan vid ( "I dalje pishe na ćirilici iako je po pravilu foruma zabranjeno.....znachi Vuchicev chovek",  "Moj komentar je na osnovu pravila ovog foruma....", "pravilo foruma je latinica", "Ne mora svako ko ovde samo pomene cirilicu u bilo kakvom kontekstu da bude zasut komentirima poput tvog ..." itd ... ).

Još se jednom izvinjavam za raniji, a i ovaj off topic.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...