Jump to content

Sirenje zajednice ;)


Ilija24

Recommended Posts

Da se priključim...Ja sam za diskretniju varijantu , slično Željkokg (samo bez natpisa H na zadnjoj kragni...i manji natpis HCS na levom rukavu...( Da ne budemo kao hodajuće reklame) boja tamno siva što se mene tiče.

Model majce  bi bilo dobro da ne bude "šljampav"...a sastav svakako da bude udobniji za nošenje tj. pamuk.

Bilo bi dobro da nas neko ko ima malo veće organizacione sposobnosti usmeri  na uži odabir što boje,  što izgleda, da se ne rasplinemo u nedogled.

Lep pozdraU

IMG_20200625_131533.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marzoran said:

Da se priključim...Ja sam za diskretniju varijantu , slično Željkokg (samo bez natpisa H na zadnjoj kragni...i manji natpis HCS na levom rukavu...( Da ne budemo kao hodajuće reklame) boja tamno siva što se mene tiče.

Model majce  bi bilo dobro da ne bude "šljampav"...a sastav svakako da bude udobniji za nošenje tj. pamuk.

Bilo bi dobro da nas neko ko ima malo veće organizacione sposobnosti usmeri  na uži odabir što boje,  što izgleda, da se ne rasplinemo u nedogled.

Lep pozdraU

IMG_20200625_131533.jpg

American style su malo sljampavije i kruce. Sastav je 65%pamuk 35% sintetika. Poslednje dve su 100% cesljani pamuk. 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se nikako ne svidja Hondin logo na vratu na ledjima, to bas ne bih radio....

Licno dopada mi se moto logo, ali bih ga stavio na desni rukav, tsko mi deluje lepse, ostatak dizajna mi se dopada :)

Sto se tice materijala skoro pa mi je svejedno, imam pun ormar polo majici i imam i pamucne i one kruce i rupicaste i hrapave pa mi je bas svejedno :-)

Sto se tice boja, posto vidim da niko ne podrzava crvenu onda bar ona navy blue :-) i crnu podrazumevam :-)

Jel postoji neka opcija na forumu da se napravi post za glasanje i da se taj post zatvori u odredjenom vremenu i kako izglasamo to je to ?

Na priner za pocetak za boju da odlucimo, da ima nekoliko opcija, tipa navy blue, crna, dark siva itd.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno Postoji, možda bi administratori trebalo da odreaguju.... ako ne...možda da otvoriš novi kao što si otvorio i ovaj post, daš nekoliko predloga boje , modela , logoa i rok  za odluku...i kud koji mili vanili😁

Evo  predloga od mene

1. crna portland ili feniks model

2. Tamno siva portland ili feniks model

Logo kao na slici  ispod

 

IMG_20200625_131533.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja bih recimo voleo da bude polo ali od nekog "dri fit" materijala, s tim što pretpostavljam da bi to bilo skuplje. Dopada mi se predlog da može da se bira model majice i da ima više varijanti. Nisam siguran da je to izvodljivo zbog ekonomske isplativosti, ali bi bilo idealno.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na poslu radio fruit of the loom dri fit majice, kada smo išli na Belgrade business run, ali iskreno nisu nekog posebnog kvaliteta. Lepo izgledaju, kroj je okay, bolje su od onih koje je organizator poklanjao, ali dva nivoa ispod top brendova. 

Uz to, ako na dru fit majicu stavljaš veći logo, to je još gore nego na pamuku, em više zateže, em se tu znojiš. Može manji logo na rukavu, možda vrat ili na grudima sa leve/desne strane. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Ironhide said:

Mada licno mislim da bi bilo bez veze da svi budemo razliciti. 

Pa svi i jesmo različiti, i treba kao takvi da prihvatamo jedni druge. 

Neki vole da krkaju, neki vole da voze bajs, neki ne izlaze iz vtec-a, neki ne prelaze 3000 obrtaja. Ono što nam je svima zajedničko je da vozimo i volimo Honde, i zbog toga na majici treba da stoji HCS i Honda znak. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bad.toro said:

Pa svi i jesmo različiti, i treba kao takvi da prihvatamo jedni druge. 

Neki vole da krkaju, neki vole da voze bajs, neki ne izlaze iz vtec-a, neki ne prelaze 3000 obrtaja. Ono što nam je svima zajedničko je da vozimo i volimo Honde, i zbog toga na majici treba da stoji HCS i Honda znak. 

Naravno da jesmo svi razliciti, ali mislim da bi ovo izgledalo kao kad bi se pojavili na utakmici svi u razlicitim dresovima. 

Ako si primetio do sad imamo bar 10 razlicitih predloga u vezi majci, logoa, materijala, boja... Na kraju ce ispasti da svako zeli drugaciju majcu, a mislim da nije poenta u tome. 

Moje skromno misljenje. 

Naravno bice kako vecina odluci. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bad.toro said:

Pa svi i jesmo različiti, i treba kao takvi da prihvatamo jedni druge. 

Neki vole da krkaju, neki vole da voze bajs, neki ne izlaze iz vtec-a, neki ne prelaze 3000 obrtaja. Ono što nam je svima zajedničko je da vozimo i volimo Honde, i zbog toga na majici treba da stoji HCS i Honda znak. 

Bravo za ovaj post :-) :-) ja sam najvise zbog ovoga stavio moto logo jer znam da ima i ljubitelja dvotockasa :-)

Ajde ako neko ume da napravi taj post od moderatora/administratora :-)

Ajde da napravimo post za boje za koji se glasati od veceras ( ako moze da se napravi danas ) do sledeceg petak u 00:00 ili ako moze u ponedeljak da se napravi post.

Jel ovo izvodljivo ? @mladjan

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...