Jump to content

Sirenje zajednice ;)


Ilija24

Recommended Posts

To su sve sitnice koje mogu da se dorade, naravno nemam pristup svim resenjima kao sto je logo foruma pa je ovo odradjeno "narodnom" varijantom seckanja, sve moze da se sredi.....

Bitno je videti koliko ljudi podrzava ovako neku ideju :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa kolegama sa posla radio stampu i dobio sam dobru cenu, uradili smo stampu bas ovako i na rukavima i na grudima i ledjima i dobio sam skroz korektnu cenu, mogu da nadjem predracun, ali mislim da nije bilo vise od 14,15e po majici, manje stampe, manja je i cena naravno :)

Dajte jos predloga i ideja slobodno :)

Sklonicemo vtec sa rukava, nije problem ;)

Link to comment
Share on other sites

Posto mi zena radi u firmi za brendiranje cene su sledece:

Obicna majca je oko 3e u boji, bela je oko 2,5e

Polo majca je oko 6e u boji, bela je oko 5e 😁

Stampa je 550 din za bele majce, napred i nazad

U boji majca 750, 800 din stampa

Flex folija ili color preslikac

Ovo je okvirno cena za 10 majci, na veci broj je manja cena. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fakord mane said:

To je puno druže, ja sam radio vrhunski vez za klub, sa puno boja i  motiva, i koštalo je sa najskupljim majicama 15e!

Stampa ne bi smela više od 10 e sa majicom da košta i to najskupljom koju nude. 

Ja sam samo dao primer, nama je to bila ok cena zbog te kolicine majice, a i nismo uzeli crne nego indigo plave..

Ako ima jeftinije, a bolje sto da ne :D

Bitno je, opet kazem, da ljudi jesu za ovo sto mi se cini kao da jeste slucaj :)

Link to comment
Share on other sites

Ako već radimo, daj da uradimo kako valja, znači ozbiljan vez i mirni smo! Ja imam kontakt za najbolji vez u Srbiji, jesu skupi, ali ako hoćemo baš kvalitet izađe do 15e po majici, ako hoćemo dobru štampu može i to do 10e, pričam o polo majicama, obične su dosta jeftinije. Samo je potrebno da se odluči oko motiva na majicama i reši se to brzo. 

Link to comment
Share on other sites

Поло мајица пре, фонт слова да се стави стандардан не овај горе него као на овој слици. Напред на грудима са леве стране Honda лого, са десне HCS лого или обрнуто може и на једном од рукава оно VTEC, што му дође као препознатљиво за Hondu.1fb337c0d7fbde9e127ecf577a8eb3f7.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kvalitetan vez je skup, info koji sam ja dobio od ljudi je da to ovde niko neće da radi baš zbog cene. Mane ako imaš nekog, to je odlično.
Što se tiče tog velikog loga na leđima, raditi toliki vez će da pokvari majicu u smislu udobnosti. Na toliku površinu samo štampa, mada je i ona neudobna (po mojim merilima). Ako se radi kvalitetnija štampa, onda je to i deblji sloj, a to umanjuje elastičnost materijala. 

Šta god da radimo, predlažem da to bude manjih, diskretnijih dimenzija, osim ako nije poenta da budemo hodajuće reklame.

Predlažem da logo bude na rukavu, na levoj ili desnoj strani grudi (može i džep), ispod vrata ili donja ivica majice sa zadnje strane (može čak i uspravno nešto npr i-vtec).

Evo slike gde je sve praktično stavljati aplikacije. 

shirt-grid.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...