Jump to content

Recommended Posts

Čisto da se kotrlja tema, urađen servis, sve utegnuto, dosadan auto, nema šta na njemu da se radi.

Sad za zimu nove zimske gume na OEM setu, bele felne ćemo da ofarbamo u neku tamniju gunmetal boju (mislim da Toshiro ima neku do yaya nijansu..).

Plaćen i kasko, evo koga zanima za CU2 2009. koliko to izađe u fullu za drugu godinu. Wiener naravno..

Zanimljivo je da je prag totalke za isplatu 505.367 rsd + auto, zlu ne trebalo.

Nisam imao nikakve štete, samo spokoj u vožnji.

Kasko Accord.png

• Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ok, prošlo je 2000 km od kupovine, vreme je za neku rekapitulaciju. Auto preregistrovan na mene, full kasko standard, vozi ga i žena i ja poprilično. Potrošnja bez da gledam, da se stiskam,

Upravo. Ali ne pale me svakako, a s obzirom kakva je traznja, i ja bih ih prodao da su dosle sa autom. Nesto drugo od felni planiram, ali na prolece, zimu guramo sa OEM felnama.

Jedna brzinska, sluzbeni i privatni (ko visoko leti, nisko pada).. Kad stignem, pozabavicu se temom kako valja..

Posted Images

Trenutno ti je kasko dranje, ali zbog bonusa od samo 15%. Ali kad doguraš do 45% biće smejurija. Maksimalna obaveza je smešna, izadje manje nego za moj auto. Čudan im je taj kalkulator, ne znam koje cene koriste kao reper. Ja sam prve godine imao toliki iznos za totalnu štetu,  da mi se isplatilo da odmah bacim auto, uzmem isti takav i zaradim još hiljadarku €.

• 1 month later...

Ma, zapravo sam samo na bitumen i pomislio, ali, primetio sam da ljudi imaju više razumevanja za elemente vešanja, pa pomislih, bolje da kažem da je zbog opruga, mada umorne opruge uvek možeš lako zameniti, a jednom začetu koroziju ni crni đavo ne može posle potpuno iskoreniti ...