Jump to content

Direktorski ženomobil - Accord CU Modulo


Recommended Posts

Čisto da se kotrlja tema, urađen servis, sve utegnuto, dosadan auto, nema šta na njemu da se radi.

Sad za zimu nove zimske gume na OEM setu, bele felne ćemo da ofarbamo u neku tamniju gunmetal boju (mislim da Toshiro ima neku do yaya nijansu..).

Plaćen i kasko, evo koga zanima za CU2 2009. koliko to izađe u fullu za drugu godinu. Wiener naravno..

Zanimljivo je da je prag totalke za isplatu 505.367 rsd + auto, zlu ne trebalo.

Nisam imao nikakve štete, samo spokoj u vožnji.

Kasko Accord.png

Link to comment
Share on other sites

Trenutno ti je kasko dranje, ali zbog bonusa od samo 15%. Ali kad doguraš do 45% biće smejurija. Maksimalna obaveza je smešna, izadje manje nego za moj auto. Čudan im je taj kalkulator, ne znam koje cene koriste kao reper. Ja sam prve godine imao toliki iznos za totalnu štetu,  da mi se isplatilo da odmah bacim auto, uzmem isti takav i zaradim još hiljadarku €.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma, zapravo sam samo na bitumen i pomislio, ali, primetio sam da ljudi imaju više razumevanja za elemente vešanja, pa pomislih, bolje da kažem da je zbog opruga, mada umorne opruge uvek možeš lako zameniti, a jednom začetu koroziju ni crni đavo ne može posle potpuno iskoreniti ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Sredili smo i kociona kljesta, nerviralo me korodirana kljesta, pa smo ih sredili.

Plus nove plocice nazad.

Zbog poslovnih akvizicija i sirenja, mozda prodam Accorda i uzmem potpuno nov auto, ali gospodja ga ne da, jako se zaljubila.

Verovatno ostaje jos neko vreme, ali ce zato onda crni FK2, moj Lexus i Ceed na dobos, da bi ih zamenila nova kola..

Videcemo..

Mozda i dodje nova Honda za sestru, i dalje joj se svidja HRV, taman izlazeci model sa dobrim popustima..

20210419_162044.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na koji način su tretirana ( i vizuelno "lečena" ) ova kočiona klešta ? 

Šteta ( samo vizuleno ) što su i diskovi onako korodirali u ovom delu koji nije u funkciji kočenja ( a vidljiv je ).

 

p.s. Svaka čast za poslovni uspeh i dalje širenje poslovanja.

 

Link to comment
Share on other sites

Оdlicno izgleda ali me ove Eibach opruge bune iznova stalno....po specifikaciji spustaju 30mm i napred i nazad..... a po slikama kod nekog zadnji rub u nivou gume / prednji 30mm rupa.......kod drugih nazad gap 30mm / napred u nivou rub i guma (kao na fotkama ovog Zivkovog)....a opet kod trecih i napred i nazad isti "gap" (ima na starim Saletovim slikama kada je njegov Accord obuo Eibach)?

Sta je sa (istim) oprugama presudno za to koliko ce da legne isti auto napred i nazad (2.4) ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...