Jump to content

Recommended Posts

Elem, sutra preuzimanje, pa da čisto otvorim temu.

Jeste da sam moderator u svojoj sobi, ali nemam pojma kako spajam postove, pa može ovde da se nakalemi sve iz Dadasove teme, smorih ljude tamo.. :aplauz:

Kad stigne auto, onda ću da izmenim post sa svim detaljima zašto, kako, gde, koga, čime.. 

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ok, prošlo je 2000 km od kupovine, vreme je za neku rekapitulaciju. Auto preregistrovan na mene, full kasko standard, vozi ga i žena i ja poprilično. Potrošnja bez da gledam, da se stiskam,

Upravo. Ali ne pale me svakako, a s obzirom kakva je traznja, i ja bih ih prodao da su dosle sa autom. Nesto drugo od felni planiram, ali na prolece, zimu guramo sa OEM felnama.

Jedna brzinska, sluzbeni i privatni (ko visoko leti, nisko pada).. Kad stignem, pozabavicu se temom kako valja..

Posted Images

Kupio sam ga zbog celog paketa.

Dobio sam i set OEM branika prednjih i zadnjih (pokupiću ih uskoro).

Ne boli me glava, a kad god imam štetu, ja zaradim. Doduše, paradoks je da je kasko za 11 godina staru Hondu skoro ista cena kao i za 2019 Dmax novi.

Jednostavno, neću da razmišljam, sva vozila imaju kasko. Vremenom će opadati, sestri je za FK2 Civic posle 6 godina bez štete kasko 120 evra godišnje. 

Nagledao sam se svega u servisu, tako da...

• 2 weeks later...