Jump to content

Recommended Posts

Ne, centralni magacin je u Poljskoj odakle nam roba dolazi, nije to prošlo do Japana.

Vrlo verovatno su stavili nalepnicu pro forme, jer znaju da je za moj auto, ali dokle god je ne ugradimo stoji na polici (a ako dođe inspekcija, svaka roba mora da ima deklaraciju). Dobro je dok i na kutiji piše odakle je, sad već dosta robe stiže bez ičega na kutiji (to su pakerske firme), a tek kad dobiješ fakturu i prateće podatke, piše zemlja porekla (zbog carine).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Serdjo said:

Mene startovao jedan crnpurasti sa tamicem da pita jel staro gvozdje na prodaju.

Što me podseti na scenu iz 2010. mislim, stigla meni druga Mazda 1500, parkirana ispred kuće, još se gradi servis, nije bilo mesta da je uteramo..

A cigani navalili, svaki dan se skupljali i nudili svašta nešto za nju, samo da je dobiju..

Već mi bilo frka, pa smo je uterali u dvorište da više prestanu da smaraju..Njima je nepojmljivo da neko sređuje stara kola iz 1969... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@trojanac otprilike je tako, od kamiona, kombija, pickupova do SUV i putničkih vozila, skutera i kvadova.. :)

@Serdjo još uvek, kod nas je već 14 godina, mi smo prvi vlasnici, roditelji su emotivno vezani za njega, a nama super posluži kao zamensko i službeno vozilo, malo troši, nije skup za održavanje i registraciju, udoban, ima kuku, tako da mislim da ćemo ga sahraniti posle nas..ali tek je na 150.000 km, ima tu još ihahaj kilometraže.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DuleBP said:

Imate razlicite branike. Jel to bilo vise verzija za R? 

Ova tvoja varijanta mi se mnogo vise svidja. :) 

To sam i ja saznao na licu mesta..:-D

Pustio bih onog ko me je i naucio sta ja inam da objasni razlike..:-D

Izgleda da je moj menjao branike ranije, jer ima aftermarket ksenone, ali full kit sa sve prskalicama. Sve u svemu, i meni se svidja sto ima crne detalje, a dobice ih jos u buducnosti (spojler, retrovizori, mozda kvake...).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...