Jump to content

Recommended Posts

Skandalozno! Nečuveno! Zapanjujuće!!

Kakav naslov, a?

Neko mi marno felne i gume sa Type R! A onda pogledam, fini neki lopovi, nisu ga ostavili na klocnama, već uredno stavili novu dizalicu ispod.

Kad ono nisu lopovi, već moji momci iz servisa..A onda gledam gde su felne?

A felne sutra spremne da se ponovi Type R... :)

Pravom formulom za lepotu... Kosei K3 Formulom.. :)

Civic bez felni.jpg

Felne idu na prepakivanje.jpg

k3 POKLOPCI.jpg

Link to comment
Share on other sites

BG table, ali vlasnik iz Beočina, neka fora ovlašćenje. Mada, nije ni znao šta vozi, igračka sa kojom se brzo zadovoljio..:)

Sređivanje krenulo, skinute sve 4 kočione čeljusti, farbanje i reparacija (nove gumice i klipovi), pa ćemo da izbrusimo Type R znak za neupućene..

Felne namontirane radi probe, stoje mu kao budali šamar..

Što kaže moj ćale: Nije kome je namenjeno, već kome je suđeno..Stoje u kutiji od 2009. godine i čekaju pravi auto da ih stavim, hteo sam na Supru, ali u međuvremenu Supra dobila Lenso 9.0 x 17", a ove su se savršeno uklopile za FN2..

Lagane i nisu teške.

Pošto uopšte nisu jeftine, pripremio sam 20 sigurnosnih šrafova..:)

Sutra napadamo mehaniku, biće svega, menjam i preventivno i šta treba, da bude mehanički tip top, a onda idemo na estetiku dalje..

Kočiona klješta sređivanje.jpg

felne namontirane.jpg

felne rub 2.jpg

Felne rub.jpg

sigurnosni srafovi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Te sam dobio sa kolima.

Kupljene nove pre 10k km, rade posao za moju upotrebu.

Nisam ja bas trkac sa Miseluka ili gde vec danasnji rejseri skupljaju.. 

Civic je iovako samo trosak, suludo mi je da dajem 600 evra za brand name nove gume za 5k km godisnje..

A sa druge strane, Riken i Tigar gume, uz BF Goodrich i Michelin vozimo na nasim privatnim i sluzbenim kolima (sto je nekih 15tak vozila trenutno), i pokazale su se vise nego zadovoljavajuce.

Bitna stavka jeste i cena, jer nije malo napojiti, kasko i klasicno osigurati, sa GPS pracenjem, toliki broj vozila, tako da se mora paziti na troskove.

Link to comment
Share on other sites

Nastavlja se utezanje R - sad smo napali mehaniku.

Sva ulja, filteri, PK kaiš, španer, svećice, zadnji ležaj točka, brezon, prednji diskovi, sportske prednje pločice, zadnji diskovi..

Ostaje da se zameni set kvačila i ulje menjača, pa da ga operemo, i da onda krenemo malo na estetiku..

Postala mi je profesionalna deformacija, ne umem da vozim auto ako nije maksimalno utegnut, to mi se nekad obije kod starog za novo kombinacija, jer nisu ljudi navikli da im prodaš utegnut tip top auto (osim kad kupiš od Vedrana.. :)).

Sve više mi se se sviđa Milano red, tako da sam blizu odluke crveno sa crnim detaljima..

Delovi.jpg

Kocnice 3.jpg

Kocnice 4.jpg

Kocnice.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...