Jump to content

skup ada huja?


gade

Recommended Posts

Prosle godine je bilo 6 nagrade, ove godine je kriza i bice samo jedna, a razlog je i promocija Kosei-ja opet, zatim to je nesto sto jos niko sem mene klubu od sponzora nije dao, itd, itd.

I sto se mene tice, nisam da se samo za voznju na stazi dobije nagrada...Cak stavise, pre bih da se staza vozi ko hoce i zeli, a da se nagrada zasluzi drugacije...

Link to comment
Share on other sites

Predlog za felne je da samo bude objavljeno da je to nagrada. A kasnije ko je osvoji, da vidi sa Triom koji raspon rupa itd.

Takodje, mislim da bi bilo ok da Upravo Trio odredi "nagradnu igru" za felne, kao sto je i on sam rekao da nije za brzi krug.

Inace, kako god i sta god da bude, bice dooooobro zezanje, kao i uvek kad se skupi ova luda ekipa :twisted:;)

Link to comment
Share on other sites

:podrzavam

I ja mislim da bi takmichenje trebalo da se osmisli na neki drugi nachin,gde bi svi chlanovi i uchesnici istog bili konkurentni!

Opet mislim da nagrada ne bi trebalo da bude odredjena unapred...poshtenije bi bilo da se odredi neka "visina" nagrade tako da pobednik sam moze da izabere neshto u "tom" odredjenom iznosu,po svom izboru....u stvari svako prema svom vozilu zna shta mu je potrebno!

Moze da se desi da pobedi neko kome felne ne trebaju,a treba mu npr. auspuh,usis ili bilo shta drugo!

Link to comment
Share on other sites

Dogovaracu se ja jos za koncept, znam da ste i vi za, ali meni je ipak bitna i medijska promocija, tako da nema nista efektnije od aluminijumskih felni, porazgovaracu doduse sa mojima, da vidim da li bi recimo mogli da izdrzimo i drugu i trecu nagradu, npr. kupon za kupovinu delova u vrednosti recimo 5000 din za drugu i 3000 din za trecu nagradu...

Svakako treba da navratim u sredu do BGD, pa cu se videti sa rukovodstvom, imam odresene ruke sto se tice nagrada, samo hocu da usaglasim koncept sa njima.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mogli bismo da napravimo jednu odvojenu sobu, vidljivu samo aktivnim clanovima, pa da se lepo izdogovaramo oko organizacije skupa :idea:

Imamo jos oko mesec dana do skupa, mislim da bi mogli polako da podelimo zaduzenja oko organizacije i da se lepo dogovorimo o svim detaljima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...