Jump to content

HCS Track Day 30. April 2016 - Ada Huja

Recommended Posts

• Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Posle malo duzeg cekanja... Sad sam tek dosao u civilizaciju...   Upravo sledi prvi deo fotki, evo malo za pocetak fotografija pred izlazak na samu stazu:                  

Evo dva najbolja za pocetak Nazalost nisu kompletni i nisam siguran da li su to najbolji krugovi...    

...evo jedna od mene... uljez i najbrza Honda na Huji  

Posted Images

Vaistinu vaskrse!

A evo i tabele sa namestenim vremenima :D. Ako sam negde omasio pri kucanju, ispravite me na PP :)

Bilo je odlicno. Najbitnije da je sve proslo bez problema, bez ikakvog incidenta, kvara i slicno. Djura (Pinhead) je objasnio kako se vodi program i pravi dobra atmosfera, svaka cast!

A Sale je zadao domaci zadatak svim trkacima i cestitam mu na osvojenom prvom mestu! Bilo je uzivanje gledati R-a kako leti po stazi!

post-6-0-98679800-1462057382_thumb.jpg

Odlična organizacija od strane HCS-a... Hvala!

Čini mi se da je bilo više ljudi nego na prethodnoj Huji, a i vreme se malo prolepsalo taman kad su krenule vožnje.

Drugi put bio, prvi put vozio krug, pozitivno iskustvo...

Hristos Voskrese!

Vaistinu voskrse.

Super druzenje i izduvavanje sto rece serdjo.

Sto se tice moje voznje mislimbda je moglo malo preciznije a malo manje u "zeljko" fazonu, ali sta sad...

Problem mi je pravilo to sto su gume montirane u sredu sve cetiri nove i pravo na stazu, i dok nije skinut prvi gladak sloj nije bilo drzanja ama nikakvog.

Vedran je super odvozao turba, i po meni napravio extra vreme jer je auto zajeban za voznju samo tako. Probao sam ga na kosutnjaku i znam.

Gile, sta reci za giileta, prvi put u istoriji huje i njegove voznje svaku krivinu je odvozao kako treba i bez greske, te sam ga ja malo odmenio u oranju i obradi zemlje :D

Vlada driver je isto muski odvozao onaj tenk ali felne i profil gume su mu presudile nesto slabijim vremenom, ali i dalje dobro.

Civic buljava, ćale ćuk msm da je vozio, svaka cast.

Svi ostali malo vise da se opuste i da su manje uplaseni, sve je druzenje i zezanje (cast pojedincima, da ne imenujem)

Nazdravlje do sledeceg puta

Cestitke Saletu,juče prvi put vozio sa dva jajeta i konačno napravio vreme kakvo taj auto zasluzuje,naravno Vedran kao i uvek vozio na vrhunskom nivou i izvukao maksimum iz automobila.

Driver jako lepo odvozao.

Tata ćuk lepo odvozao.

Ostali bar neka danas trose jaja 😂😂

Hristos Voskrese!