Jump to content

HCS Track Day 30. April 2016 - Ada Huja


Vedran

Recommended Posts

Pozdrav svima.sve pohvale za HCS za organizaciju,prvi put sam na stazi iskustvo ravno nuli,auto klizao kao mali n gume nisu zagrejane dovoljno bile,neiskustvo 😂,vreme kruga 51,28 ja sam zadovoljan.

ПоÑлато Ñа SM-G361F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ako nista drugo, barem sam se lepo nasmejao na poslednje 2-3 strane :D 
Samo da se nadodam na ovo u vezi staza..... Huja je staza na koju mozes izaci sa bilo kakvim autom, moze da bude i krs, tesko da ce ti se nesto lose desiti, jer je kratka i spora...karting staza, ali je dobra sto Gile kaze, za proveru limita :) Taman za ovakve skupove, gde mozemo svi da se vozamo :)
Al ljudi, nemojte nikako ici na neke brze i vece staze ako niste sto posto sigurni u svoj automobil, narocito u trap, gume  i kocnice..... Imao sam skoro slucaj da sam seo u tudji auto na Miseluku i ostao bez kocnica vec posle 4 kruga....   prokljucalo ulje i pedale nije bilo uopste, kao da su poskidane sve cevi. Sreca propala je taman kad sam stao i parkirao se...... a na Miseluku se do kocenja ide i preko 180.....  samo Bogu sam zahvalan sto kocnica  nije propala minut ranije, tacno pre poslednje krivine nakon koje sam stao....  Vise mi ne pada na pamet da vozim "brze krugove" tudjim autom ili da me neko vozi u koga nisam 101% siguran, a takvih mislim da ni nemam. 

Na brzim stazama, gde se postizu velike brzine i nagla kocenja, otkazuje sve sto ne valja, a u gradu ne bi skoro nikad. 
Nemojte me pogresno razumeti, ne pravim se pametan, vecina vas ovde ste i stariji od mene a i znate ovo, ali ima i onih koji toga nisu svesni jer nisu imali dodira sa ozbiljnim peglanjem po stazi, pa mogu zapasti u nevolje ako bi probali nesto brze od Huje sa nespremim autom....

 


 

Link to comment
Share on other sites

Hvala hvala za lepe komentare :) 
Ima tu jos neke sitnice da se rade ali bice to to nadam se :D 

 

SrebrovEM2, civic ti je zakon,svaka čast i pohvala kako samo vrhunski izgleda,predobro!

 

EM2 je lutka, ostao bez reci, nek na ovome ostane ja tu nista ne bih dirao!

 

Hvala! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kake slike e

 

Bice dostaaaaa bolji pregled kada budem okacio javno sve fotke u visokoj rezoluciji na dropbox link... Problem je ocigledno o prevelikoj kompresiji na forumu, verovatno zbog sto veceg storage-a iskasapi kvalitet fotografije nenormalno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...