Jump to content

HCS Track Day 30. April 2016 - Ada Huja


Vedran

Recommended Posts

Evo da se javim i ja!

Dan je bio super za druzenje kao i vreme,drustvo kao i uvek na nivou uvek raspolozeno za salu. 

Sto se tice voznje meni je bas bilo cool da se provozam sa cupeom,vozio sam ga prvi put na stazi i mogu da kazem da sam zadovoljan sto se svega tice (jedva cekam opet)

 

Zahvalio bih se svima ovde na gostoljubivosti,razumevanju i ekipi koja je me je uvek lepo docekala,ljudi svaka cast :hi:

 

O slikama nemam sta da kazem a da vi vec niste spomenuli,reci su suvisne,bukvalno slike izuvaju koliko su dobre i kako je sve propraceno,Djordje alal vera 10ka

Link to comment
Share on other sites

Evo da se javim i ja!

Dan je bio super za druzenje kao i vreme,drustvo kao i uvek na nivou uvek raspolozeno za salu.

Sto se tice voznje meni je bas bilo cool da se provozam sa cupeom,vozio sam ga prvi put na stazi i mogu da kazem da sam zadovoljan sto se svega tice (jedva cekam opet)

Zahvalio bih se svima ovde na gostoljubivosti,razumevanju i ekipi koja je me je uvek lepo docekala,ljudi svaka cast :hi:

O slikama nemam sta da kazem a da vi vec niste spomenuli,reci su suvisne,bukvalno slike izuvaju koliko su dobre i kako je sve propraceno,Djordje alal vera 10ka

Thx! Malo mi sad jos vise zao sto se nisam oprobao i ja na stazi! :(

Link to comment
Share on other sites

Nema na cemu, uzivaj i hvala! ;)

 

 

Kasno ga je obrisao, sve sam snimio... Dobro, dobro za ubuduce da stedim zavesicu aparata na Adminu! :D

Ma uredjivao sam forum i slucajno obrisah, sad i ja vidim :)

U svakom slucaju, pored Saletovih 400 slika, tu je i mojih 300 :D

Hvala fotografu, mislim da nikad bolje slike nismo imali sa bilo kog HCS dogadjaja :)

Treba ovo sve download-ovati...

 

Vlaki, gresis sinko, grdno :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...