Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...

Recommended Posts

Pa sto me lepo nisi pitao za ovaj auto, odmah bi ti rekao da ima falinku sa motorom, kod Robike se servisira, samo bi okrenio i javio bi ti za deset minuta sta mu fali i da li sta vredi.

Koliko ja znam, nesto je ozbiljnije sa motorom, ali da izgleda lepo, izgleda...

Sledeci put, drugar, nemoj da ne svratis na kafu, posle onoliko telefoniranja, vec te i za kuma na svadbi planiram... :mrgreen::mrgreen:

Dolazili smo drugarovim abartom, pa me mrzelo da ga zadrzavam, a inace sam mu rekao da verovatno imas neki info o autu i da ima gde da se pregleda ako se odluci da ga uzme,

mada posle jednog kruga napravljanog oko auta vec sam znao da nije za nas.

Aj pogledaj malo coupe-e na polovniautomobili pa mi objasni par stvari, vidim da ima gen I do 2001, pa onda gen III pocinje od 2002 godista, a samo jedan ili dva komada imaju gen II sa ona 4 okrugla fara i vode se 2001 godina,

ko je lud a ko zbunjen????? ili su ovi gen I podmladjeni da bi mogli da se uvezu?????

A i cene su sarenolike! Ima gen I za 3500 a ima i za 6700, a ima i gen III za 7500 pa do 11000.

E da, snimio nas radar na ulazu u Rumu, tj. malo pre kada silazis sa onog nadvoznjaka posle skretanja za Budjanovce :twisted:

A u povratku uz Frusku Goru smo se jurili sa nekim madjarom u careri 4s 8-)

aV1zpdjA.jpg

Kupe modele Hyundai imas tri serije, bitne da kazem.

Scoupe, koji je kao Pony sa dupetom i dvoje vrata, imao zanimljiv 1.5 turbo motor.

Coupe prve generacije, u dva redizajna, onaj koji svi znaju, i onaj odvratni, sa 4 fara..

Ovaj sa slike, isao je u tri redizajna, ugavnom se razlikuju od napred i pozadi, bocna linija je ista, jer je ista osnova..

Broj sasije ovog resava stvar.

Covece, pa na toj deonici ima plavih kao muva, ja sam poplacao tamo najvise kazni, ali sad sam se naucio, no ne divljam tu, koliko na samom Vencu...Uf, jedva cekam prolece, da malo odzujim po Vencu, to sam redovno radio... 8-)

:) pa nekako me serpa asocira na 90-te, recimo W-ice & Power Team - Ti Si Taj, al me mrzelo da trazim

a morao sam nesto da ubacim za podlogu da sakrijem moj krestav glas :roll:

Nego mozda na snimku ne izgleda brzo, ali abarth je krivine prolazio na granici, dok serpa stoji ravno ko pegla, samo mu je jednom pobeglo "dupe"

Heh, vidi se da niste domoroci, ja sam taj put doktorirao, kad mi cale kaze idi poslom za Sabac, Mitrovicu, aerodrom, Zagreb i slicno, ja samo se nasmejem i gas... :D

Taj put se zezi mnogo ozbiljnije, taj sa Porscheom, ako je madjarske tablice, znam i ko je, taj ni na ravnom ne stisne do daske.. :x

Zao mi je sto Jomini ne sme da cepa Subaru, taj auto je stvoren za Venac, evo apelujem na tuning_centar da me provoza EVO-om po Vencu, dacu mu popust za to... :lol::lol:

Jednom mi je Zuka Pavlovic obecao da ce da me provoza dok trenira u svom EVO 5, a on je "#$%&%, kako vozi, covek je trostruki sampion Srbije u rally, i to bi bio dozivljaj, ali nikako da se nahvatamo... :cry:

U svakom slucaju, sad je vec hladno, ali na prolece, odvozacu ja jedan krug, obecao sam devojci, pa cemo da snimamo uspon sa Hondai-em... :twisted:

ovih dana sam kratak sa zivcima... :twisted:

Ej ybg. ja bas mislio da te pitam nesto :D

Znam da ti se nije javio ovaj moj drugar za lezajeve za Hjundai kupe, imao je neke hitne izdatke, javice ti se sigurno cim se malo oporavi, inace ekstra je zadovoljan sa cenom.

Treba mi inf za jos jednog kolegu - Mitsubishi Galant 1996 tdi, JMBSNE57ASZ000608. Predni desni homokineticki, set kocionih gumica i oba semeringa (mislim da ima samo 2 - gornji i donji ili prednji i zadnji, bmlga kako ih zovu). Daj cene, pa da mu prenesem.

Predni desni homokineticki

Za ovo mogu i ja dati kazem cene :D

Jao, ti i tvoj zglob, naucio sam skolu, sad znam da bi i za Mustanga nasao zglob, a zube brojim odokativno, vise mi ni subler ne treba... :D

1nsane, upisao sam podatke, najverovatnije cu ti javiti telefonom, radim stalno, pa ne mogu da stignem da ti napisem ovde....