Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 2 months later...

E ovako stoje stvari oko VSa Tsa, od pre neki dan se pali nonstop i ne gasi se stim sto se upali i znak volan sa znakom uzvika skroz levo na tabli i on se u toku voznje kasnije ugasi. U pitanju je Accord Cu benz 2.0. Treba uskoro da radim registraciju a sad ovom novom zezaju. U svakom slucaju hocu to da resim, jel ima neko saznanja sta moze da bude i kako da resim taj problem, akumulator je dobar proverio sam jedino alternator da vidim dal dobro daje struju.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Bio na dojagnostiku ali slaba vajda, neki program WOW, probao sa neke druge dve i ocitao da nema komunikaciju sa centralnim modulom za servo i vsa, upalio mi se check engine kod njega pa je obrisao tu gresku a nakon toga se upali i airbag koji se ugasio nakon drugog paljenja auta.
Ono sto je bilo cudno je da meri slab napon na akumulatoru 11,7v.
Kad sam dosao kuci proverim akumulator on uhvatio onaj biger beli ocistio to sve i evo ga na punjacu pa cu proveriti kasnije sta i kako. Inace uputio me kod elektronicara...

• 4 weeks later...

E ovako sto se tiče mog problema VSA TSA greske, za sada se ne pale. Skidao vazdan dzekove i osigurace svasta nesto i od tada prestalo da se pali evo 15tak dana.
Pojma nemam u cemu je problem i da li ce se paliti greske. Mozda je negde neki dzek oksidirao, nije imao dobar kontakt, pojma nemam. Bio na dve dijagnostike, veze nemaju sa zivotom.

• 1 month later...