Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...

Recommended Posts

Nosac motora prednji, to im je boljka.

Sibni mi online upit za deo na http://www.triomotors.rs" onclick="window.open(this.href);return false;, mi ti javimo cene i rok isporuke, ali u sustini, nosac imam, filter imam, a mislim i kablove, ili ako kablove nemam, brzo cu ih nabaviti.

sve je ok........sve pase.........nisam mogao da verujem koliko kablovi mogu da uticu na potrosnju i mirniji rad motora!

pozz

• 3 weeks later...

Jedno pitanjce:

vozim zimske felne na distancerima (zbog velikog ET felni), kako je sraf sada dugacak 40mm ne mogu da nadjem dovoljno dugacke sigurnosne :D Imas li ti neko resenje u ponudi, da ne strepim za felne i gume?

Imali su u AP sportu neke kao podloske uz koje ide poseban nastavak bez kog ne moze da se odvrne sraf, ali im je nestalo i nece dobijati... :)

Malo je nezahvalno sa moje tacke gledista reci sta bi stavio, ja uvek i samo stavljam najbolje raspolozive aftermarket proizvodjace, po mogucstvu japanske.

U ovom slucaju, gledajuci odnos cena/kvalitet, a i godiste kola, 4MAX je ipak logicnija opcija. Ne nose ih samo Honde, idu i na druga vozila, zato sam pitao broj zica, prodam ih sigurno 100nak godisnje, nisam do sada imao problema.

• 4 weeks later...

Sve moguće kugle. Nisam menjao ni jednu 5 god.

I jel imaš i pakne?

Ide tehnički za mesec dana, moram da se "utegnem". Doći ću do Robike krajem ovog ili početkom sledećeg meseca pa da rešimo delove.

Verovatno će mi trebati i diskovi i pločice, mogao bi i to da mi preporučiš nešto iz ponude sa najboljim odnosom cena/kvalitet.

Thx. ;)

Evo ovako:

Plocice prednje 1250 din, IMAM.

Diskovi prednji 1900 din/komad, IMAM.

Pakne zadnje 1950 din, IMAM.

Kugle donje prednje 1280 din/kom, IMAM.

Kugle gornje 1990 din/kom, IMAM.

Svi delovi su cena/kvalitet najbolja mera, jer ne gledam da fuserisem, pogotovo ne za Hondu.

To su pune cene, na to skini HCS rabat.

Kugle gornje cemo onda ipak preskocit u ovoj turi, zbog finansija. To cemo menjat u sledecoj turi zajedno sa nekim selenima ali o tom potom onda. ;)

Donja desna kugla je ta sto me hebe, tako da cu uzeti onda par donjih samo posto to mora da se menja.

Od plocica bih uzeo opet nissin, ne znam jel si te napisao ali ako nisu, spremi mi nissin. :D

Diskovi obavezno!

Cena za pakne je komplet ili po komadu?

Doci cu verovatno krajem ovog ili pocetkom sledeceg meseca, moram da se cujem sa Robikom a dozvolu mi vracaju kerovi 25-og tako da ne pre toga. Javicu ti se.

Thx Trio.

imam druze jedno pitanje. u prednjem desnom tocku mi se u voznji cuje neko kao kuckanje,kad kocim,kad prelazim preko neravnog puta pa me interesuje da li znas sta bih to moglo da bude i koliko bi mi trebalo para da taj problem resim.hvala.inace u pitanju je civic 91 god.1.4 gl