Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

aj sad neka mi neko odgovori posto ja izgleda nisam toliko pametan, na osnovu cega je kod nas u ovoj zemlji dembiliji cena tih farova 300e a recimo u americi ili nemako se mogu naci i ispod 100, na americkom ebay-u za 80 dolara. Sta je tu u pitanju, mi imamo vece plate, bolji standard ili nesto trece? Vec mi je vise muka od ove nase prelepe srbije u kojoj svi misle da su naj pametniji da je ceo svet glupav , a onda se pitaju pa zasto toliko mladih ljudi odlazi iz srbije kad ovde imaju sve sto im je potrebno :evil::evil::evil:

Mogao bi da ti odgovorim sad na to pitanje na 4 strane ali necu... :roll:

jednostavno nam je zemlja debilna i nemamo pored dobre kuhinje (sarme i pasulja) nista vise da valja a svako ko moze neka bega sto dalje odavde... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Kvalitet farova nije isti, a i dostupnost naravno.

Ima razlike izmedju Fice i Lexusa, znas jednacinu, koliko para, toliko muzike..

Da je trziste razvijeno i bogato, i da ima klijentelu, kao sto je u USA, imao bi te farove i ovde za 100 evra.Ali kad skupis, neces imati spisak veci od 10 vlasnika EG, koji su spremni da stave i plate takve farove...A ta cifra je smesna za bilo kog uvoznika i proizvodjaca...

U krajnjem slucaju, uvek mozes da kupis te za 100 dolara tamo...Pa izracunaj dok stigne ovde...A kvalitet ti ko garantuje?Robi ima eBAY stopke, i platio je 100 evra, ali ono je ocajni kvalitet izrade, vredi i manje, ali kad ga imas ovde, onda mozes i da trazis toliko...

Link to comment
Share on other sites

Au, zezas, pa to skoro koliko i panel filter :shock::shock: mislim da mi ipak ne smeta sto iber ide u usisnu granu :D

Nego kada ce moj filter :?:

Filter je u Zagrebu, ako mozes da se strpis, onda stize 24.12. sa redovnim uvozom, ako ne, mogu i ranije da povucem, ali onda 10% zbog ekstra transporta...ćekaj malce, sto bi rekli braca Makedonci, ulazis i ti i Toyotica u Novu sa Piperom... :mrgreen:

Cena tvog panela je zacudjujuce niska, poredeci sa Saletom VTI, blize Astri G...Da li je rasprodaja, ili veca serija, ne znam, al' cuti i uzivaj... :mrgreen:

@Propeler: Nista jos nema... :|

Ako mozes negde drugde da se snadjes, probaj, ja necu nista da obecam, mogu da garantujem samo za ono sto je fizicki kod mene..

Link to comment
Share on other sites

Super je, jer 1.8 ili 2.0?

Jesam ja corav, ili je ono neki turbina na haubi?! :shock:

Inace, evo ti u velikom planu, saljem ti u ponedeljak, dobijas u utorak:

gx1Js13r.jpg

Inace, ovo je tuning isporuka, evo za jednu Imprezu 2.0 turbo, tj. preciznije ovu(vec je sprzio set Winmaxx plocica, probao i DS Ferodo, sad cemo da vidimo sta radi sa Black Diamond)

aVS9Zqi.jpg

gx1Jtkn9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jel mozes u tim tvojim programima da vidis koja mi dimenzija (PRECNIK) plocica ide za stelovanje ventila (SHIMS) za moju toyotu,

i da li se taj precnik "gadja" sa nekim drugim autima, recimo hondama...............nema u Va niko tih plocica pa moram da vidim od cega mi odgovaraju

new_parts.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trio imas li kakve sway i strut bars za novi Lancer 1.5?

Pogledacu, jel to onaj isti sto si me pitao za chip tuning?

@type_R: Ti podaci su u Auto dati, ja to nemam jer mi ne treba, svaki majstor ima te listice, pa vidi u Dati koliko se steluju, odabere listic i onda ih nasteluje po tome...

Malo da se pohvalimo, Pipercross namontiran na MR-2...

gx1SYOGA.jpg

Link to comment
Share on other sites

he, he, listici :kotrljanje

Znam ja na koliko se steluju, ali nemam u Va gde da nadjem plocice, zato te pitam da li znas koliki je precnik plocice, da uporedim, mozda pasuju od nekog drugog auta,

Sta ti se dogadja sa mail-om????? Dva puta me obacastava da ne mozes da primis. Slao sam neke slikice, mozda malo povece......

Evo sada saljem treci put, ako opet odbije, odustajem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Smanji sliku na 1024xbla.bla, bla, nemoj da me ubijas sa 2MB slikom, pa puta 6-8, nece tako, provereno...:)

Robika mi je na godisnjem, posto se i mi raspustamo u subotu, onda je i on uzeo, pa je spojio sa Bozicem(danas slavi), tako da do 7. januara nista...

A sad ne mogu da ga dobijem, da pogleda, mislim sutra, ipak mu je Bozic danas, da ga ne gnjavim..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...