Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

U nekoj šestoj temi tamo, pomenuto je da se radi generalka Mazde 2015. Bilo bi interesantno znati uzroke ovoga, iako nije Honda. Nov motor i tehnologija, pa koliko se treba uzdati u tu novu Mazdinu pr

Nezgodno je kad covek navikne na nesto dobro pa predje na nesto losije...Bas zahebana stvar...Srecom ima dobrih CLova jos uvek...  

Cene su prejake, za opšte stanje vozila... samo deo od gomile fotki.

Posted Images

Jok, nego sam zaglavio kod Robike u garazi, nesto smo bunarili... :D

Zglob je 3320 din, imam ga na stanju(preciznije 6 komada.. :D ).

Set za reparaciju je 800 din, nemam trenutno, sad sam imao neki uvoz sto mi stize, mozda dodje s njim, nisam siguran. Set je za jedan tocak.

Semeringe mi nisi precizirao koji ti tacno treba?Poluosovine, bregaste, itd?

Samo da mi to kazes, pa vidim po dimenzijama, naci ce se nesto, kad moze Neshwill da djira Hyundai Mobis, mzoe i ovaj neki drugi.. ;)

Doduse, vise volim telefonom da odradim posao, net mi sluzi za inicijalni kontakt, no ajde da te ne kuliram.. :lol::lol:

@Type_R:
Da, ulje se kao i svi panel filteri, moras ih produvati i naljutiti na svakom servisu, a dobijes jednu bocicu uz filter...

:)

@HondaPrelude: Jel si to za daciu procitao u auto bildu? :D

Vozio sam je brate, nazalost, 2 dana... U gori auto nisam seo u zivotu... Dobro izgino nisam u toj kanti... A umro sam od smeha, u Becu otvorili taxi udruzenje gde imaju samo logane karavane... I ova Austrija je otisla dodjavola.

Mante se tog auta na ovom forumu, ovo je forum o ozbiljnim kolima, ne o tosterima na tockovima. Izvinte za OT

U gori auto nisam seo u zivotu... Dobro izgino nisam u toj kanti...

Sad ga pretera :roll: , ja tj. moji matorci imaju logana vec 2god i nista mu ne fali, za te pare je odlican....Ako si ga poredio s nekom hondom, to je skroz druga prica. :)