Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

Aaaa... tacno sam znao da ce da uletim u praznicnu euforiju i da cekam kraj januara dok se strucnjaci ne otrezne.

Isti slucaj sam imao prosle godine kad sam trazio hladnjak.

Sorry Zivko sto sam ti se popeo na glavu sa tim ali samo zato sto sam bas hteo da resimo to pre praznika.

Sad jbg, na godinu. :)

Mozda i bolje tako da auto stoji u garazi dok to ne resimo, svakako ce sneg a i treba piti zamedljane rakije i voziti se taxijem. :D

Link to comment
Share on other sites

da na to sam mislio samo sto su u srbrnoj varijanti ovako

aV58_zi.jpg

Ili jednostavno dodjes u TRIO, spremis 300 evra, dobijes TYC set farova(bas to sto ti treba), pri cemu je TYC svetski poznat proizvodjac(i samo za sada sam izvadio statistiku, za 5 godina, od kad pratim, prodao sam 346 farova, od toga sam imao 3 reklamacije, od kojih dve slomljene u transportu, pa zamenjene, i jedna Gille iz Mazde, s tim da nije hteo da prizna da nije dao majstoru da mu ugradi, vec je hteo sam, i nesto se s...o.), ako treba, na licu mesta zamenis farove, i posle 20 minuta od zelje da imas farove, ti se vozis kuci.

Prodas svoja dva fara za 100 evra, i platio si 200 evra ukupno sve.

Da si u USA, sve bi bilo lakse. Ali nisi, shipping i carina, to je to.

Ja sam se raspitao kod kompetentnih ljudi koliko sta kosta, tarifa je 20-30% na cenu dela, plus CARINA, koju ti niko ne garantuje koliko ce izaci...Ja imam carinski tarifni spisak, za auto delove, i dovoljno je da ne rastumace kako treba, pa da zveknu vecu carinu. Ili da pise Made in Taiwan, pa zbog nekog matorog zakona iz 70-tih, imas carinu 17%, a ne 2%, koliko je predvidjeno. Mnogo je takvih situacija, no ovo je slobodan svet, svako ima svoju racunicu, pa nek izracuna, logicno je da sam se raspitao da li bi mi eBAY bio konkurencija..I posle svega sto sam cuo, spokojan sam... :D

Inace, Mugen i Driver spadaju u te ljude, ali ne i samo oni.

Link to comment
Share on other sites

aj sad neka mi neko odgovori posto ja izgleda nisam toliko pametan, na osnovu cega je kod nas u ovoj zemlji dembiliji cena tih farova 300e a recimo u americi ili nemako se mogu naci i ispod 100, na americkom ebay-u za 80 dolara. Sta je tu u pitanju, mi imamo vece plate, bolji standard ili nesto trece? Vec mi je vise muka od ove nase prelepe srbije u kojoj svi misle da su naj pametniji da je ceo svet glupav , a onda se pitaju pa zasto toliko mladih ljudi odlazi iz srbije kad ovde imaju sve sto im je potrebno :evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

@Type R

Ne, nije se javio posle..

Zamisli, nocas opljackali skladiste InterCarsa u Zagrebu, otislo 20 Kosei setova, 5000 litara ulja, i jos 5 paleta robe, sto je netom stigla iz Poljske....

Valjda nije tvoj filter unutra..Ne zezam se!

Dobicu info uskoro..

Reci da si se salio :!:

Link to comment
Share on other sites

To kuliranje izgleda ima neke veze sa LOGANOM :roll:

Vidi na prethodnoj strani sta je meni napisao, mislim da ce cene za k&n imati tek u januaru,

Sacekaj da ja dobijem pipercross pa ti prenesem utiske, do sada sam na svakom autu imao k&n, pa reko malo da promenim 8-)

Zivkooooooo, imas li ti ove male crankcase breather, bilo da su in atmo ili in line,

evo recimo ovakakav in line

aVd76G0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...