Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

Ova tema sluzi za neobaveznu diskusiju o delovima, kvalitetu istih, raspolozivosti na lageru i svemu drugom sto moze biti zanimljivo prosecnom kupcu.

 

U koliko zelite da sto pre pazarite odredjene, preporucujemo vam da deo porucite preko naseg sajta: www.triomotors.rs, popunivsi online upit.

 

Takodje, u njoj mozemo razgovarati i o uslugama koje se vezuju za TRIO servis.

Link to comment
Share on other sites

Nemam to Sale u ponudi, bar koliko sam do sada skontao, ovaj fazon se i meni svidja, ali cu ja u nedostatku modela za moj auto(mogu da nabavim recimo od Santa Fe, kao caletovog, ali skupo je to), da stavim nase domace sa stojadina, neka smesna cifra, SaleR je to vec radio..

Znam da nije JDM, ali slicno je, i radi posao, a za manje pare, i ja sam se petljam oko kola... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ako Tein pravi, onda mozda i mogu da nabavim, doduse nisam gledao na tu stranu, posto se tek zagrevam sa tim dobavljacem, ali cisto da se zna,

gledao sam cene, TEIN je jako skupa marka, tako da verujem da u odnosu na ovu sa eBAY je skuplja 100% i vise posto... :|

Koja je cena Sale tih sa slike? I odakle si nasao, jer ako je eBAY, onda mora da se dodaju jos razni troskovi, da bismo dobili realnu cenu... :!:

Link to comment
Share on other sites

Aj ti zvirni da li su ti tvoji momci nashli neshto za mene poslao sam ti upit pre par dana.

Pozz.

Znam, odmah sam napravio upit, jos se ceka, izgleda da moze samo original, jer ne prave kopije za starije egzoticnije modele poput tvog... :|

Pokusavam da vidim ima li negde druge zamena, ali budi spreman da ili org novo, ili dobro polovno(a to je retko...).. :roll: \

U svakom slucaju ti javljam... ;)

Link to comment
Share on other sites

Znam da Tein pravi te male amortizere za haube vecine japanaca.

Ako se dobro secam, mislim da sam u Zagrebu video da Igor distribuira Tein....

Odavde sve mogu da vam nabavim, ali odmah da znate, ovo su vrhunski brandovi, skupi su jako, ali to su realne cene.

Pogledajte dole koje sve brandove zastupa ova kompanija, pa ce vam biti jasno.

Ja sam imao prilike da pogledam CUSCO prednju kosku za EP3, prednje diskove za 200SX i Prodrive set felni za Imprezu 2004+, te felne su skuplje cak i od mojih,

a znate koliko su moje...

Ko voli nek izvoli, a tu Sale imas i TEIN, pa samo javi sifru, i ja ti javim cenu.

http://www.ntracingdivision.com/en/

Link to comment
Share on other sites

Posto vidim da si u materiji posavetuj me sta da radim za Xenon, ne bih zeleo da zbog ustede od 50 eura imam farove koji sijaju u krosnju i zaslepljuju ostale u saobracaju,a to u poslednje vreme mnogo vidjam, verovatno su to ti kineski Xenoni sta da stavim?

Link to comment
Share on other sites

Znas kako, ja prodajem xenone, i ako ti kazem da je moj najbolji, lagacu te.

Znaci, imas vise skala kvaliteta, od ti najjeftinijih do Phillipsa, koji je vrh.

Marka ovog sto prodajem je SPEEDMAX Spirit of Japan, i ja sam prezadovoljan, vozim ih 4 meseca i smatram da je ekstra isplativa investicija,

noc pretvara u dan, jedino oni ispred bas nisu mnogo srecni zbog toga...:)

Ovaj sto ti nudim spada u srednju cenovnu klasu, i po meni(istrazivao sam malo trziste), spada u najbolji odnos cena-kvalitet na trzistu..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

TRIO koje pločice imaš da mi preporučiš za mog EGG-a.

Kad sam zadnji put bio kod Robike rekao mi je da će uskoro trebati menjati.

To je bilo pre 3 meseca. :oops:

Znači kvalitet pre svega!!!

Za razliku od Marka ja više volim da kočim nego da menjam branike. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

TRIO koje pločice imaš da mi preporučiš za mog EGG-a.

Kad sam zadnji put bio kod Robike rekao mi je da će uskoro trebati menjati.

To je bilo pre 3 meseca. :oops:

Znači kvalitet pre svega!!!

Za razliku od Marka ja više volim da kočim nego da menjam branike. :mrgreen:

Ovako, moja preporuka je Sumitomo, imam na stanju i kostaju tebe sa HCS popustom 2085 din.

Imam i pristojnu evropsku zamenu za 1070 din, ali mislim da je bolje dati 1000 vise i imas stvarno dobre plocice.

Naravno, moze i Nissin kao vrh stock za 2800 din, ali nemam na stanju, moze u ponedeljak, ako narucim do cetvrtka.

Johny nije bio zadovoljan Nissinom, stavio je Sumitomo i sad je zadovoljan..A opet Sale VTI przi Nissin i napred i nazad, Spori ima Kashiyame, itd...Robika ugradjuje JC Premium, i super su se pokazale(to su ove evropske), ali Sumitomo mi je najbolja opcija. :)

Molim te ako tako nesto konkretno pitas, samo mi popuni online upit na sajtu i sve ok, a ovde me pitaj sve ono tralalalala... :)

Link to comment
Share on other sites

vec smo se dogovorili za zadnji silen blok.. kada i kako cemo da izvrsimo razmenu deo za novac?

i reci mi koliko kostaju zadnji diskovi za mene neki jeftiniji jer slabo kocim pa mi kvalitet ne treba :D

ajd baci cenu i za zadnje plocice . thanks..

Ovako(ista prica i za Propelera, za konkretan upit mi zvizni samo online upit na sajtu),

Diskovi JC evropski 1976 din/kom, sa HCS popustom, nemam trenutno, mogu brzo dobiti.

Plocice zadnje JC Premium 815 din sa popustom, imam, moja preporuka za to sto hoces.

Imam i Nissin 1964 din sa popustom, i Woking 1814 sa popustom.

Za to sto hoces, JC diskovi+Premium plocice=dobra kombinacija, dokazana i u praksi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dok Timi zvani VTI Transportet pici ka BGD-u, da ja objasnim sta i kako:

SALE VTI- Kugla je spremna, tebe izadje 1370 din.

MarkoKG1982- Silen blok je tu, tebe izadje 2230 din.

Shikamaru-1540 x 2 = 3080 din.

Jesse Jane- cajgeri i nosac idu kao nagrada od Honda skupa, sto dugujem, znaci nista se ne placa.

Timi-platio svoje na licu mesta.

Sve cene su sa popustom, Timothy Leary je platio za vas sve, znaci njemu dugujete gore navedene sume.

MarkoKg1982, zamolio bih te da poneses za Jessy-ja delove, ti ces ga prvi videti...

Hvala svima jos jednom sto ste mi ukazali poverenje. :D

Link to comment
Share on other sites

Danas sam isao da gledam jednog civica, 1998g, 1.4, 90 ks, ljubicanstvene boje, skoro godinu dana je na BG table ali mi matori rece da je kupio u NS, farban je ceo, nije lose, pa reko mozda se secas nekog slicnog. Prepoznatljivo je to sto su neke plastike unutra ofarbane u boju auta, sto izgleda jezivo ali je nekome bilo OK da to uradi. Pozz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...