Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

Pozdrav, koliko bi kostali delovi (ako ima) za mali servis za civic 2008 (type s). Znaci ulje (5w-30), filter ulja, vazduha...mislim da je to sve za sada, moze na pp, hvala.

Imam ja i za Honde 2011 na stanju, nemas brige.. :lol:

Sto se tice delova:

Filter ulja 400 din

Filter vazduha 920 din

predlog filter klime 890 din

ENEOS 5w30 4L kantica 3400 din.

IMAM sve na stanju.

Link to comment
Share on other sites

Evo, mislim da cu pogoditi poziciju sa slike :

klimac.jpg

"O"- ring br. 24, na cevi br. 6. Koliko sam uspeo da vidim cev, i odakle je skida, skoro da sam siguran da je to - to.

Zile, mozes li nabaviti OEM gumice ovih pozicija 22, 23 i 24?. Pitanje je sta su stavili u servisu, a za pola jednog punjenja klime mogu da se pokupuju sve original gumice.

Gumice su 300 dinara po komadu, rok isporuke 11.09. .. ;)

Link to comment
Share on other sites

E, super.

Naruči ovako :

2 X 23

3 X 24

Te su mi sumnjive, a videćemo kako će dalje biti.

Dalje, kad su menjane disk-pločice, majstor je skrenuo pažnju da je pocepana gumica na kugli donjeg ramena. Nema još lufta, ali sad je već pitanje vremena. Odvoji 2 komada kugli "555" (ako ima šta bolje - predloži. Ako nema njih na stanju, poruči. Neću delphi i sl.).

Pošalji mi predračun za gumice i kugle, pa će ti biti uplaćeno danas-sutra. Kad stigne sve, spakuj u fioku i oko isporuke ćemo se čuti još, jer idu na odmor 08.09. - 20.09. i nemoj slati dok se ne vrate i dok se ne čujemo. Jel OK ?

pozzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Pa, recimo sa klipovima i karikama, ventilima, ležajevima, dihtunzi... Red veličine cena me interesuje. Prodaje se neka, ali kaže "motor u kvaru", pa me zanima koliko može da izađe planinarenje do zdravih i bezbednih 7000 rpm, da se ukalkuliše u cenu kupovanja. Valjda nije polomio radilicu, klipnjače i bregastu, mada svega ima... ?

Link to comment
Share on other sites

Danas sam bio u obilasku "pacijenta". B20A9 je u pitanju. Vlasnik kaže da je odvalio karter i klipnjaču polomio... Šta je još stradalo znalo bi se tek po vađenju i otvaranju motora, ali i ovo je dovoljno da napravi neisplativim popravak. Tako da, ništa za sada po tom pitanju

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posle celodnevnog zvanja SVIH radnji u Beogradu, nijedna nije nit imala, nit mogla (htela) da naruci sinhron druge brzine, pod izgovorm da je to star auto iako se prozivodio skoro 15 godina tj do 2002ge. Zivko je uspeo da sredi da deo bude kod mene prekosutra, iako je prvo rekao da cu cekati 7-10 dana pa je video da se to mora popraviti koliko juce. OGROMNA pohvala za tebe druze, duzan sam pice :lol: I imas jako ljubazno osoblje u prodaji :lol:

Link to comment
Share on other sites

Posle celodnevnog zvanja SVIH radnji u Beogradu, nijedna nije nit imala, nit mogla (htela) da naruci sinhron druge brzine, pod izgovorm da je to star auto iako se prozivodio skoro 15 godina tj do 2002ge. Zivko je uspeo da sredi da deo bude kod mene prekosutra, iako je prvo rekao da cu cekati 7-10 dana pa je video da se to mora popraviti koliko juce. OGROMNA pohvala za tebe druze, duzan sam pice :lol: I imas jako ljubazno osoblje u prodaji :lol:

:twisted:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...