Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

U pravu si potpuno, pločice su istrošene tek do pola kako onda diskovi da budu loši, verovatno je u pitanju greška u materijalu.

Sa majstorima moraš kao sa ženama, polako ali tvrdoglavo. :lol:

Nije još neka velika frka, al se nadam kad se vratim sa odmora da ću imati sklopljenu priču, pa pravac Delta.

Link to comment
Share on other sites

ja sam zato menjao diskove, meni je strasno drljalo u voznji, bilo je bucno i dosadno i imao sam osecaj da vozim krsha, meni je to pocelo onako diskretno, tresao je na kocenju tek negde pri 180km na h, a onda sam ga prodjirao po huji malo i hebo mu kevu, od tada drljaju ko ludi pa sam ih morao menjati. ja sam stavio JC diskove ne znam kako ce ici sa njima videcemo.

ako su ti diskovi ispod fabricke tolerancije ne mogu da ti ih zamene u garanciji, mada je ipak malo diskutibolno da se istrose za 40k km. meni su diskovi bili ispod tolerancije za citav milimetar. problem je u tome sto kada su ispod tolerancije, manja je zapremina metala i toplota koja se produkuje se koncentrise na manjoj zapremini i teze odvoi sto omogucava laksu deformaciju diska. ako iskopas negde manual, na koliko se menjaju diskovi, ako je to nesto daleko vise od 40k km onda se buni, a ako je tu negde oko 50k km onda je slaba vajda

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
U pravu si potpuno, pločice su istrošene tek do pola kako onda diskovi da budu loši, verovatno je u pitanju greška u materijalu.

Sa majstorima moraš kao sa ženama, polako ali tvrdoglavo. :lol:

Nije još neka velika frka, al se nadam kad se vratim sa odmora da ću imati sklopljenu priču, pa pravac Delta.

Menjaju diskove u garanciji. :)

Link to comment
Share on other sites

Čudno mi to za pločice kod Accorda, moje su potrošene samo do pola, a prešao sam 45k km. Šta su ove moje kao kvalitetnije, ili nešto nije ok sa kočaljkama kod Accorda?

Izgleda da imaju različite dobavljače ili šta već jer ima ljudi sa ozbiljnim kilometražama i nikakvih zamerki na diskove.

Link to comment
Share on other sites

U pravu si potpuno, pločice su istrošene tek do pola kako onda diskovi da budu loši, verovatno je u pitanju greška u materijalu.

Sa majstorima moraš kao sa ženama, polako ali tvrdoglavo. :lol:

Nije još neka velika frka, al se nadam kad se vratim sa odmora da ću imati sklopljenu priču, pa pravac Delta.

Menjaju diskove u garanciji. :)

:packa

Nema na čemu i drugi put :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Heheheh....

Nisam, tek sad sam nabavio NWB brisace nove generacije, provereno pasu na Auris, I30, Ceed, samo da proverim i za Civic, treba mi dimenzija, tj. duzina koja ti je, jer mi ne pise u katalozima, nisam jos dobio 2010. verziju...

Uzmes metar, izmeris duzinu(cenim od 600-650 mm je), javis i samo da vidimo kacenje i to je to.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jesam li ti lepo rekao za duzinu... :mrgreen:

650mm nemam trenutno, bice za 24.11. sa uvozom, kosta 3100 din.

580mm trenutno nema u ponudi(jos nije stiglo na stock uopste), ali imam od 600 mm, kosta 2650 din, IMAM NA STANJU.

To su brisaci nove generacije, drugacija kacenja, svi moderni japanci i korejanci ih nose od 2003- ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...