Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

2 hours ago, fakord mane said:

Evo je, vozilo banke inteze, išao sam juče da ih gledam sve. Tačnije prešla 97000,početna cena 450000din.

Eto dole i cena svih Hondi, na aukciji, generalno ništa posebno, interesantno je da su Cl u boljem stanju dosta od CU modela. 

Jake cene za ne ispitano stanje. 

IMG_20200605_124018.jpg

IMG-227ef52c1fe0120c1560e6a0b6d570b9-V.jpg

Ovu sliku sa cenama nisi smeo da podelis, interni je dokument i onom ko ti ga je podelio bi mogao u teoriji da napravis ozbiljan problem, iako su svi naravno to uradili, strasno je neodgovorno kaciti ga ovako javno. CIsto savet.

Link to comment
Share on other sites

Pa interni dokumen za zaposlene u banci, dakle imali su pravo da ga drze u rukama na placu. To sto tamo nisu bili svi zaposleni banke to je drugo, ali niko nije taj papir okacio na oglasnu tablu.

Ti si podelio javno na forumu nesto sto je i dalje kao sto rekoh dokument, zbog tebe i tog nekog ko je tebi prosledio sam rekao, iz najbolje namere, ti prihvati kako zelis. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ovu sliku sa cenama nisi smeo da podelis, interni je dokument i onom ko ti ga je podelio bi mogao u teoriji da napravis ozbiljan problem, iako su svi naravno to uradili, strasno je neodgovorno kaciti ga ovako javno. CIsto savet.

 

Ако ћемо тако и ово је сада интерно на форуму, дакле виде само чланови форума Опуштено брале, неће нити никаквих проблема, а банкар Мане је имао само добре намере

 

Link to comment
Share on other sites

   Ni ja ne razumem  zašto bi bio problem okačiti ovako nešto kada javnost i ovako i onako mora da sazna početne cene automobila... Bez toga licitacija ne može da se održi.. Prema tome može samo da se probudi veće interesovanje što je prodavcima i u interesu naravno. Nije izneo recept Koka Kole na primer...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, fakord mane said:

Jedino sto tamo vredi je onaj superb sa pređenih 50000km,a početna je 3000e,auto je stvarno u top stanju d aga uzmeš za sebe ako voliš 2.5 tdi

A Audi a8 pored supreba sto stoji je od gospođe Draginje, ko zna ko je ona... 

Taj superb mislim da su propustili jednu nulu da napišu u kilometraži. Ko uzme dizelaša da bi vozio 5 hiljada km godišnje. Ili ga nameštaju za nekoga da kupi mnogo ispod cene, u svakom slučaju prevara 1/1

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, dule75 said:

   Ni ja ne razumem  zašto bi bio problem okačiti ovako nešto kada javnost i ovako i onako mora da sazna početne cene automobila... Bez toga licitacija ne može da se održi.. Prema tome može samo da se probudi veće interesovanje što je prodavcima i u interesu naravno. Nije izneo recept Koka Kole na primer...

Tako sto nije javna licitacija, nego zatvorena, samo za radnike. 

Link to comment
Share on other sites

znači, mućka
iskreno, kad god vidim da je nešto skriveno zbog interesa firme/korporacije, dobijem želju da to razglasim na što više adresa jer je taj interes apsolutno uvek na štetu nekoga
za to da li šteti kompaniji me živo zabole, a pogotovo ako je kompanija Intesa

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fakord mane said:

Jesi li ti radnik banke? 

Nista ti druze nisi skapirao, ja sve pricam iz najbolje namere, a ti udaras jedno te isto. 

Ja sam ti dao savet, ti ga prihvati ili ne. 

Ono sto sam ja pricao je nesto sasvim drugo, nema veze ko je radnik banke a ko ne, nego kako postupati sa tudjim poverljivim informacijama. I ovde nije naskodjeno Intezi ili meni ili bilo kome, sem eto potencijalno onome ko je tebi delio informaciju, i to je nerealno ali eto. Ako nista drugo Intezi su pomogli da mozda navuce jos nekog kupca. 

Kako god od svega ovoga ja ne dobih informaciju a mi udjosmo u glupu i nepotrebnu raspravu 😁

Ja cu svakako jos porazmisliti o pomenutoj Hondi posto sam bas skeptican, a i drugim CL u ponudi, CU su kao sto neko rece u losem stanju i preskupe za mene trenutno. 

Mozda cemo se i jos druziti, ko zna. 

Link to comment
Share on other sites

Tresete praznu slamu...

Intesa je prvo ponudila vozila svojim zaposlenima, a sve što bude ostalo za dva meseca ide na široke narodne mase.

Glavni problem je što je većina vozila (msm na honde) u lošem stanju posle godinu i više dana stajanja i puno km.

Mislim da imam dovoljno iskustva kada su honde u pitanju, a proveo sam na placu na Ledinama više oko dva sata pažljivog gledanja.

Nije problem odabrati nešto, naći zaposlenog u Intezi i napraviti ponudu. Ako prođe, novih 2.5% poreza sa zaposlenog na tebe i vozilo je kupljeno.

Msm da je cena visoka i da će retko koje vozilo biti prodato.

Ako cene budu korigovane, to bi bila druga priča, ali kada se pojača konkurencija potencijalnih kupaca, vratiće se sve na skoro početni nivo.

Zavirio sam u svaku servisnu knjižicu, neki modeli imaju upisan samo prvi servis.

Ove honda u ovakvom stanju, na PA niko ne bi pogledao.

No, u svakom slučaju, srećna kupovina.

Kome šta bude trebalo od delova, tu sam da pomognem.😀

 

20200606_113445.jpg

20200606_114140.jpg

20200606_114900.jpg

20200606_115421.jpg

20200606_115827.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trenutno sam u procesu kupovine auta za suprugu i naravno prvo trazim blize mestu stanovanja, naime u pitanju je honda jazz 2002god benz-plin na pricu auto deluje ok stm sto mi zapalo da auto u prvoj kao da podrhtava ako me razumete u smislu d, d, d,d, zvuk. Set kvacila zamenjeno i ulje u menjacu majstor mu reko da tako moze da vozi jos 100000km, sta bi moglo da bude ako zna neko i u cemu je kvar?
Svako mišljenje dobro došlo.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ukratko bih se samo nadovezao na ovu pricu o automobilima Banca Intese sa placa koji se nude njihovim radnicima, izvinjavam se Zivku i ekipi zbog daljeg spamovanja ove teme... prilikom pretrage Accord-a CU1 da pazarim za sebe u novembru-decembru prosle godine naidjem ja u oglasima na jednog CU1 god. 2010 na oko 250.000 km na satu koga prodaje lik (radnik Banca Intese - Marko Grcic), a koji ga je kupio nekoliko meseci pre toga, bas na ovakvoj licitaciji i najverovatnije na ovom placu. Secam se bas da mi je pomenuo da je taj auto dugo stajao na tom placu pre nego sto ga je on pazario kao zaposlenik banke i da ga je navodno vozio direktor filijale Banca Intese u Novom Sadu gde je i redovno odrzavan (uredna servisna knjizica Stojanov NS do nekih 240.000 km), mada ko zna ko ga je sve od zaposlenih jahao pored tog direktora ali dobro. Naravno dogovorio sam sa njim da ga odveze kod Saleta na jednu proveru, nakon cega sam dobio odgovor od Saleta da ga preskocim jer taj auto ‚‚nije za mene‚‚ u smislu da je enterijer katastrofalno zapusten, pohaban i izgreban, spolja je takodje dosta izgreban i iscvokan na vise mesta, razbijene obe maglenke, zapusten motor treba ulaganja itd...

Evo upravo sam ga pronasao na PA i jos uvek ga ovaj lik prodaje, cak je korigovao cenu, koliko se secam meni je nudio finalno oko 7000-7500 eur.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15371500/honda-accord-20-elegance

Znam da ovo nije adekvatna tema za review accord oglasa, tako da je mozete slobodno prebaciti gde treba 😉

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@TRIO_driver  Pre 10 godina si nabavljao K&N Typhoon kit, moze li to i dalje ? 😁

Pitao 2 firme, jednu iz NS verovatno svima dobru poznatu, cena 630e (bas previse....) i jednu iz HR gde je cena 590e....

U US je novi kit 370$, pa da platim bas duplo od toga ne mogu iskreno.....

U pitanju je ovo za CL9....

Unapred hvala naravno :)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Ilija24 said:

@TRIO_driver  Pre 10 godina si nabavljao K&N Typhoon kit, moze li to i dalje ? 😁

Pitao 2 firme, jednu iz NS verovatno svima dobru poznatu, cena 630e (bas previse....) i jednu iz HR gde je cena 590e....

U US je novi kit 370$, pa da platim bas duplo od toga ne mogu iskreno.....

U pitanju je ovo za CL9....

Unapred hvala naravno :)

Nekad bilo, u međuvremenu sam to batalio, jako mali broj potencijalnih kupaca, a ima prioritetijih poslova..iako je KN brend nešto što privatno bih radio..

Imam i dalje kontakt, ali to je na ledu iz gore opisanih uslova..

Vrlo verovatno bi i kod mene cena bila približna, tako da te USA cene su za...USA tržište tamo.. 😊

Link to comment
Share on other sites

Cekas da iskoci polovan intake. Tu nema sta da valja ili ne valja, moze samo estetski da bude malo izgreban i nista vise... obicna cevka aluminijuma. Pecurka ako je losa zameni se novom i eto ustede 300-400e...

I sto mora bas kn, ima i injen dobre proizvode.

https://www.ebay.co.uk/itm/Injen-Cold-Air-Induction-Kit-Air-Intake-04-08-Honda-Accord-CL9-2-4L-Silver/274011773930?hash=item3fcc5fdbea:g:GDwAAOSw-jhUBbYS

Link to comment
Share on other sites

@neshwill  Vrlo rado bih to uradio, ne zbog K&N-a nego zbog mnogih drugih stvari :

@sale vti  Znam da ima i mnogi su pohvalili i Injen, cak sam bio ubedjen da cu uzeti i njega, ali sam procitao neki kao uporedni test kod Amera i K&N je dao bolje rezultate....da mogu u UK da nadjem za pristojne pare uzeo bih odmah, ovo sto si mi okacio za Injen je odlicna ponuda iskreno, ne bi bio nikakav problem da tako kazem...

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se sto verovatno postoji već slično pitanje, u pitanju je accord CU1.
Koja je velicina alu felne to jest centralna rupa, Et i ostalo, znam da su 5*114,3 moje su 17" Planiram kupovinu felne pa zbog toga. Pozz

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Iso sam u pretragu i već pola sata ne mogu da nadjem...

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...