Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

Treba mi neki silen blok za Hondu, a ne znam koji.. :mrgreen: :mrgreen: hahahahahahahaha ova ti je dobra :lol:

ma sta ima ja da vidim sa robikom?????? :shock::shock::shock: bices i ti prisutan kad resim da sredim sve to i znaces iz prve ruke o cemu se radi :D

Salim se naravno svaka cast na detaljnom odgovoru to me je i zanimalo da vidim sta je i kako to sve izgleda

Zvala te je moja prodaja, kazu da si nedostupan, pa kad upalis mob, zovi na firmu slobodno, na tvoje ime i prezime trazi, i odredio sam ti delove.

Link to comment
Share on other sites

Ima preko 30 TRIO radnji u auto bransi, ima i jedna cvecara, cesto me brkaju sa Trionom, itd...

Probao sam da zastitim zig i logo, nazalost, ne mogu, jer mi je osnova logoa rec, koja je 1992. zasticena u Francuskoj na period od 20 godina, a FIAT polaze pravo na font koji i ja koristim... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

TO MAJSTORE!

Evo bas kuckam poruku da ti kazem da je sad vec vrag odneo salu i da uzimam a ti u medjuvremenu odgovorio da ima onaj sto smo o'ma trazili.

Odma mozes da mi odvojis jedan i uzimam garant 100%!

Sad se lakse dise, briga manje. :)

Potvrda stize mi sutra najverovatnije, carini se roba u Subotici, ali jbg, ne mogu da vadim sa kamiona...Tako da znas da tvoj set je tako blizu, a tako daleko... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam tacno, ali mislim da nije vece od Munchmallow-a... :D

Bitna je kilaza, a ovo su gumice, tako da je to lagano...

Nisam zaboravio, pratimo redovno sve kroz program, stigle su u ZGB jos pre nedelju dana, ali sam cekao uvoz(koji je vec krenuo), posto imamo proceduru da tek kad je roba fizicki kod nas, onda garantujemo za nju, isporucujemo i naplacujemo...

Sto bi rekao onaj iz "Slozne brace": Imam te u vidu...Ma, hebo te Vido... :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jel ribo imas li predstavu odprilike kad sam kupio ona dva amorta za gepek od tebe?

cirka pre koliko meseci?

1.07.2008. Pitano za deo.

10.07.2008. Isporuceni amortizeri.

26.07.2008. Reklamiran jedan.

22.08.2008. Isporucen reklamiran.

Dovoljno cirka odokativno..? ;)

Dobro, pitam informativno, jer su oba umrla pa da menjam... 8-)

Link to comment
Share on other sites

Hm...koliko ih je platio, sve ti je jasno.

Nipparts je trgovacka kuca, koja uzima delove na kontejnere i onda ih pakuje u svoju, crveno-crnu ambalazu.Unutra bude svega i svacega, ali moja iskustva su losa sa njim, los je kvalitet, sto se vidi i po ceni. Ja ga licno izbegavam, bolje mi je da ponudim skuplji deo, ali da sam miran.Jeste da se pakuje u Holandiji, ali nikad ne znas sta stize unutra...U par slucajeva su bili bas dobri delovi, ali 80% slucajeva te zadesi sklj kvalitet, sve zavisi sta mu je u kom trenutku bilo jeftinije...A ja ne mogu da gledam u pasulj, i da vidim sta cu dobiti, ambalaza je uvek ista.

Konkretno, recimo je covek uzeo za 200SX cilindar kvacila na menjacu za 5000 din, jer mu je bio skup org. od 11000 din, a nije tada postojala druga zamena.

Otisao je, kupio Nipparts, i posle 3 meseca je dosao kod mene, izvadio 11000 din i kupio pravu stvar. Naravno, nije org. alternativa, ali koliko para, toliko muzike, bilo i ostalo.

Ja ga ne bi nikad stavio na svoj auto, ako me to pitas.

Link to comment
Share on other sites

Aj ako nije prob da mi vidis za cenu plocica za moj auto(prednje) i interesuje me jos nesto ,posto sam malo gledao po netu i naleteo na nekoliko plocica itd itd itd ali sam video na par mesta ,da imaju 2 vrste u ponudi ustvari velicine (sirine) plocica :S e sad dali stvarno postoji neka razlika ili ne...? Dali ta sirina ide od modela do modela ...... mozda i gresim ali znam da sam naleteo par puta na tako neke ponude

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

trio, ajde uozbilji se malo! cujes li me!!! :D:D

daj nekako da smislimo kako da saljes djelove za crnu goru fizickim licima. bas sam pricao sa blue stillom (momkom sa sedankom usd iz pg). mislim da bi lako osvojio trziste sa tvojim jako konkuretnim cijenama.

primjer,

nadjes nekog vozaca (sigurnog) kome das djelove

on dodje u cg, uzmu se djelovi od njega, plate mu se, mi ga castimo

on tebi sjutradan donese pare (eure)

ti u cijenu uracunas i kurs da bi to mogao pretvoriti u dinare (da ne bi bio na gubitku)

i svi sretni i zadovolni :):)

ajde razmisli molim te

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...