Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Pozdrav, treba mi gornja kugla sa viljuskom desna za accorda 2006. 2.o. Na centriranju konstatovali luft pa mi nude blueprint za 5600 din. Od clanova foruma sam cuo da je bolja neka tri 5. Moze li odgovor koju ti preporucujes, koliko kosta sa slanjem za Beograd. Hvala unapred Darko br sasije JHMCL75406C214290

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, treba mi gornja kugla sa viljuskom desna za accorda 2006. 2.o. Na centriranju konstatovali luft pa mi nude blueprint za 5600 din. Od clanova foruma sam cuo da je bolja neka tri 5. Moze li odgovor koju ti preporucujes, koliko kosta sa slanjem za Beograd. Hvala unapred Darko br sasije JHMCL75406C214290

 

Pošto nisam u kancelariji, zamolio bih te da okreneš brojeve naše prodaje na 021/529-278, 021/47-20-956, i isto ovo im zatražiš.

 

Daj im broj šasije, mi verovatno to i imamo na stanju, ne verujem baš u 555, jer nije jeftin, ali mislim da može da se nabavi.

Apsolutno je tačno da je 555 najbolja aftermarket solucija za trap za japance, i ako džep dozvoljava, treba ga uzeti. Problem je što postoje i do duple jeftinije alternative, ali ne i sa duplo lošijim kvalitetom, pa sad neka svako meri..

Link to comment
Share on other sites

Mi lično nismo otvarali dizel do sada njegov, ali ih par servisiramo.

 

Ono što znam je da sam bio u pregovorima staro za novo Dmax za Legacy 2009 2.0 sa tim motorom, menjam motor kompletan u garanciji baš zbog toga na 95k km.

 

Osim računa iz servisa, teško je proveriti jel to odrađeno ili nije na nekom primerku..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Poz, koliko bi kostao set kvacila exedy, vidim da ga svi preporucuju, za CL 7 2006 god. 2.0 pe sport benzinac. Uskoro me ceka zamena pa da se polako pripremam. Hvala i pozdrav!

 

Pošalji upit za deo na email office@triomotors.rs, obavezno navedi broj šasije i ostavi kontakt podatke, pa će ti se javiti naša prodaja sa svim

informacijama.

Link to comment
Share on other sites

Postovanje svima, vec duze vreme pratim ovaj forum iz razloga sto sam jako blizu da postanem jedan od vas...

Konkretno blizu sam jedne Honde civic sedan 2009 1.8 automatski menjac, kupljene i redovno odrzavane u Delti, poslednji servis pre 400 km....vlasnik mi je rekao da na 120.000 treba menjati pk kais i stelovati ventile, pa me interesuje koliko to odokativno kosta, obzirom da kod vas i nameravam odrzavati auto nakon svih procitanih hvalospeva :) i da li je jos nesto potrebno raditi na 120.000? Takodje me interesuje kakav je automatski menjac na navedenom modelu sto se odrzavanja tice? Hvala puno unapred!

Link to comment
Share on other sites

Kreće nam sajam od nedelje, pa bih te zamolio da direktno kontaktiras servis na servis@triomotors.rs, spremi broj šasije, ili na 021/504-441.

 

Auto je odličan, ima tipskih par sitnica koje su rešive, menjač se pokazao ok, bolje nego neki drugi u Hondi, tako da samo izmena ulja (Honda ATF isključivo) će biti dovoljna najverovatnije.

Za sve detalje okreni servis, oni će ti sve reći, radimo često takva vozila.

Link to comment
Share on other sites

Postavio sam upit za deo ali niko ne odgovara,moguce da je zbog vikenda a meni treba informacija odmah.

Treba mi ovaj unterdruckventil,ne znam kako se na nasem kaze ali njegov reg. broj je denso 139700-0870

On sorovodi gorivo valjda u turbinu.Kaze se jos i Vakuumventil.

post-3278-0-92163100-1457873222_thumb.jpg

post-3278-0-32241200-1457873404.jpg

post-3278-0-46040700-1457873490.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nikad tako nešto nismo imali, čak nisam siguran ni da u Hondi postoji kao poseban deo.

Ako si nam poslao upit (email ili telefon), tek sutra će pogledati, ja nisam u kancelariji.

 

Iskreno, to će biti paprena cena, ako uopšte postoji kao rezervni deo, tako da je najbolja solucija ili polovni deo, ili da se raspitaš direktno kod Denso distributera (a njih u okruženju imaš trenutno u Hrvatskoj - http://www.puric.hr/obnova-denso-injektora-o61?lang=hr).


Sa njima sam bio u kontaktu za remont CR dizni Denso, koje niko nije pre radio. Dali su ponudu, imaju dosta delova koje ne možeš naći inače, pa probaj njih, ako nemaš nigde bliže u Evropskoj uniji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...