Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

Zivko brate da ti ne pisem opet upit za istu stvar.

Jel mi mozes reci cenu tog seta za reparaciju letve volana koji mozes da nabavis.

Ovaj moj ipak ne moze da mi nabavi iz madjarske a ako pitam Martona (nissan servis) on ce svakako traziti od tebe pa ce mi se jos i ugraditi u cenu tako da bolje da uzmem od tebe direktno.

Registracija mi silazi 8. marta a necu preci tehnicki sa luftom u volanu.

Napisi mi cenu za taj set koji imash na stanju pa da se iskombinujemo.

Hvala

Pozdrav.

BTW nisam saznao gde je i da li je S jos uvek kod nas, zato ti se nisam ni javio.

Link to comment
Share on other sites

@Propeler:

Znam na sta mislis, pogledacu opet aktuelne cene i rok isporuke, da vidimo jos jednom, pa ce ti moja prodaja javiti cene i rok isporuke.

Ti onda kazi kako i sta, pa cemo odraditi.

@Qm: Mi uvek caskamo, ne zovu me dzabe glavni offtopicar.... :mrgreen:

To jos nisam radio, Honda ce ti uvek dati razlicitu oznaku za deo, da ne bi uzimao jedan isti deo, vec da uzmes posebno za svaki auto, a mozda nose isto.

S druge strane, moje iskustvo kaze da zbog troskova proizvodnje, fabrika ne dira vezni lim, vec vise sminku, sto ce reci da bi odgovor na tvoje pitanje bio verovatno da, skoro sam uveren, da budem iskren, no ne bih mogao da tvrdim 100%, jer nismo to probali..

Imamo doduse u NS tih pre-redizajn, i sad je bio Nemanja iz Sombora sa takvom redizajn, ali nismo skidali nista... :)

Proguglaj malo, verujem da u trulom kapitalizmu, taj poduhvat je vec odradjen... ;):D

Link to comment
Share on other sites

Zivko brate da ti ne pisem opet upit za istu stvar.

Jel mi mozes reci cenu tog seta za reparaciju letve volana koji mozes da nabavis.

Ovaj moj ipak ne moze da mi nabavi iz madjarske a ako pitam Martona (nissan servis) on ce svakako traziti od tebe pa ce mi se jos i ugraditi u cenu tako da bolje da uzmem od tebe direktno.

Registracija mi silazi 8. marta a necu preci tehnicki sa luftom u volanu.

Napisi mi cenu za taj set koji imash na stanju pa da se iskombinujemo.

Hvala

Pozdrav.

BTW nisam saznao gde je i da li je S jos uvek kod nas, zato ti se nisam ni javio.

Ima jeftinije, STIGLOOOOOOOOOOOO!!

Odmah cu da uzmem, ima 2 komada, to je ona jeftinija solucija!

Link to comment
Share on other sites

TO MAJSTORE!

Evo bas kuckam poruku da ti kazem da je sad vec vrag odneo salu i da uzimam a ti u medjuvremenu odgovorio da ima onaj sto smo o'ma trazili.

Odma mozes da mi odvojis jedan i uzimam garant 100%!

Sad se lakse dise, briga manje. :)

Cek da stigne fizicki kod mene, onda mozemo da disemo, do tada zadrzi vazduh, znas sta sve moze da se desi.. :)

Link to comment
Share on other sites

A na salonu automobila krajem meseca...?

Nazalost ne, bilo je planirano, ali Sajam je imao drugaciju koncepciju izlozbenog prostora, tako da otpada ta solucija.

Ako sam dobro provalio, tebe zanimaju uzivo da vidis WK139, zar ne? Bicu sva tri dana na Drift King of Europe, i to na upecatljivom mestu, tako da mislim da ti je to dovoljno blizu da dodjes... ;)

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam da cena, kvalitet, godina proizvodnje kola bude adekvatan mix, naravno, ima i skuplje i jos kvalitetnije, ali po meni, ne isplati se stavljati bas toliko skuplje diskove, ipak je auto star 23,24 godine..

Ne verujem ni da ga ti vostis bas toliko, tj. ne bi trebalo, osim ako nije u apsolutno savrsenom tehnicki ispravnom stanju..

Link to comment
Share on other sites

auto vozim po gradu i ovda na bliže realacije godišnje nepređe ni 4 -5 hiljada,netreba nešto ekstra kočnice prošle godine samo dvaput zakočio naglo na oko 60kmh,inače čuvam i pazim kako vozim auto, prošle godine sam pravio i zamjenio na zadnjim desnim kliještima gumice i razradio ih, istekle su mi table prije 2 mjeseca i odjavio sam auto,neću da je regam dok god ne napravim kočnice,lagano je riktam nema $ da se sve odjednom uradi,nije uglavnom nikakav kvar honda leti vozam je po naselju nekad dobro leži na cesti dobro koči al su slabi prednji diskovi

i svi amortizeri,ostalo je xtra stanju to je najbitnije 8-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zivko pre par dana kad sam bio kod Robike rekao je sledece: prednje rame levo, prednje rame desno pod hitno!!!

E sad jel mi mozes dati skicu kako to izgleda i sad, ne znam da li se menja celo rame ili samo kugla koja tu ide (nadam se da nisam pomesao nesto) poslacu ti i online upit da te ne smaram sa cenama ovde

Link to comment
Share on other sites

Ovako, suma sumarum, diskove nemam trenutno na stanju, ima 3 opcije, proverice cenu i rok isporuke.

Potkrila su samo org. skupa su, racunaj minimum 5k dinara po komadu, pasu i od sedanke, mozes da prodjes za 30 evra za polovno po komadu, raspitaj se po okolini. Ja radim samo novo.

Ramena ne idu odvojeno, moze donja kugla da se uzme, ali sileni odvojeno u gornjem ramenu ne, znaci celo rame, jedno imam na stanju, 555, drugo nemam, javice ti i to u paketu.Evo slike, da me razumes bolje:

Pq1xUKM0.jpg

Sto se tice silen blokova(sto volim pitanje: Treba mi neki silen blok za Hondu, a ne znam koji.. :mrgreen::mrgreen: ), evo ti slika prednjeg i zadnjeg oslanjanja, ti vidi sa Robikom koji brojevi ti trebaju, posaljes mi to na mail: office@triomotors.rs , i ja saznam cene i rokove i javimo ti.

Evo slika prednjeg:

Pq1xVbcA.jpg

A evo zadnjeg:

aV1vVDQ0.jpg

Mala digresija kod zadnjeg oslanjanja: Iako ne postoji kao individualni deo, moguce je naruciti veliki silen blok na zadnjoj viljusci posebno... ;)

Link to comment
Share on other sites

Treba mi neki silen blok za Hondu, a ne znam koji.. :mrgreen: :mrgreen: hahahahahahahaha ova ti je dobra :D

ma sta ima ja da vidim sa robikom?????? :shock::shock::shock: bices i ti prisutan kad resim da sredim sve to i znaces iz prve ruke o cemu se radi :D

Salim se naravno svaka cast na detaljnom odgovoru to me je i zanimalo da vidim sta je i kako to sve izgleda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...