Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

Hvala najlepse za odgovor i sugestiju! ;)

 

 

BTW, jutros auto odspavao u garazi i sve ok - (za sada) nema nikakvog zvuka.

Deluje kao da je voda stvarno usla negde gde nije trebala i sad isparila, ali mi se ne svidja to sto je tako nesto moguce od malo intenzivnijeg pranja tockova i blatobrana :-/

Link to comment
Share on other sites

Ne pitaš na pogrešnom mestu, kao što ime teme kaže "Imate pitanje za Trio motors i servis - mi smo tu zbog vas..." Ali ova rečenica je nedorečena, posle ove tri tačke treba da sledi "...samo ako nam ostavite broj šasije!" :):D;):D Tako da moraš da ostaviš broj šasije, inače ništa od informacija! ;):D

Evo Delija je postavio pitanje pre desetak dana, i dobio neke odgovore od drugih ljudi, ali nema odgovora od Trio servisa, nije čovek ostavio broj šasije... :);):D

Link to comment
Share on other sites

Trio, šta imaš od ulja za K24 CL9 2007. Accorda? Iz teme vidim da ima Eneos. Ima li još nešto drugo? I šta ima od filtera za vazduh i ulje, da nije baš neka donja klasa. Hvala.

 

Ili pitam ovo na pogrešnom mestu...

 

Na pravom si mestu, samo sto za hitnije odgovore prioritet imaju telefon, licna poseta ili email.

 

Posto ti treba sira ponuda, kontaktiraj direktno prodaju, imas sve podatke ovde: www.triomotors.rs

 

Ulje koristimo 95% ENEOS, zadovoljni smo njime, ali za klijenta (ako zeli i hoce da plati), nabavicemo i pticije mleko, nikakav problem.

Link to comment
Share on other sites

Ne pitaš na pogrešnom mestu, kao što ime teme kaže "Imate pitanje za Trio motors i servis - mi smo tu zbog vas..." Ali ova rečenica je nedorečena, posle ove tri tačke treba da sledi "...samo ako nam ostavite broj šasije!" :):D;):D Tako da moraš da ostaviš broj šasije, inače ništa od informacija! ;):D

Evo Delija je postavio pitanje pre desetak dana, i dobio neke odgovore od drugih ljudi, ali nema odgovora od Trio servisa, nije čovek ostavio broj šasije... :);):D

 

Iako zivimo u dobu modernih informacionih tehnologija, ipak trenutno prioritet imaju klijenti koji dodju licno, zatim koji se jave telefonom, ili kontaktiraju nas emailom.

Tu smo da pomognemo, damo informaciju i savet, ali ipak forum je (koliko god se mi trudili), po hijerarhiji prioriteta na sekundarnom mestu, te cemo sigurno odgovoriti u roku od 7 dana. Iz prostog razloga sto samo dve osobe kontrolisu TRIO sistem na forumuma, a te dve osobe imaju izuzetno dosta posla u realnom svetu.

 

Posto znam da ti je Delta omiljeni dobavljac i serviser, a verujem da ti oni odmah mogu iz glave reci bez broja sasije sve informacije, predlazem ti da im slobodno postavis pitanje u njihovom sobi na HCS forumu, pa sacekas PAR GODINA na odgovor.

Link to comment
Share on other sites

Vunac, moj ti je predlog da zaobidjes tu svoju (po meni glupu) pricu. Koliko god smajlija stavio, vidi se da ti je komentar cinican.

Trio Motors je sponzor ovog foruma, sajta, kluba koji nesebicno pomaze ljudima sa svojim iskustvom, nabavkom delova i savetima, dakle nije klasican prodavac delova.

Kao sto sam ti vec ranije rekao, ako ti se ne dopada nacin na koji neka firma funkcionise, zaobidji je. Meni se ne svidja BigMac i ne idem da ga jedem i ne pljujem po njemu, jer ga vecina obozava.

Link to comment
Share on other sites

Iako zivimo u dobu modernih informacionih tehnologija, ipak trenutno prioritet imaju klijenti koji dodju licno, zatim koji se jave telefonom, ili kontaktiraju nas emailom.

Tu smo da pomognemo, damo informaciju i savet, ali ipak forum je (koliko god se mi trudili), po hijerarhiji prioriteta na sekundarnom mestu, te cemo sigurno odgovoriti u roku od 7 dana. Iz prostog razloga sto samo dve osobe kontrolisu TRIO sistem na forumuma, a te dve osobe imaju izuzetno dosta posla u realnom svetu.

 

Posto znam da ti je Delta omiljeni dobavljac i serviser, a verujem da ti oni odmah mogu iz glave reci bez broja sasije sve informacije, predlazem ti da im slobodno postavis pitanje u njihovom sobi na HCS forumu, pa sacekas PAR GODINA na odgovor.

 

 

Vunac, moj ti je predlog da zaobidjes tu svoju (po meni glupu) pricu. Koliko god smajlija stavio, vidi se da ti je komentar cinican.

Trio Motors je sponzor ovog foruma, sajta, kluba koji nesebicno pomaze ljudima sa svojim iskustvom, nabavkom delova i savetima, dakle nije klasican prodavac delova.

Kao sto sam ti vec ranije rekao, ako ti se ne dopada nacin na koji neka firma funkcionise, zaobidji je. Meni se ne svidja BigMac i ne idem da ga jedem i ne pljujem po njemu, jer ga vecina obozava.

Pogrešno shvatate moje komentare. Komentar je vezan samo za priču o broju šasije i isti je samo zajebancija na istu temu, a ne prigovor na ažurnost, ozbiljnost i brzinu odgovora.

Što se tiče Delte, meni odgovara jer mi je blizu, a i kad saberem i oduzmem koliko bi me na bilo kom drugom mestu koštalo ono što odradim tamo, dođe mi na isto. Jer ja iz meni znanih razloga hoću za filtere, ulje i ostale neke delove da budu oem. Ne volim Deltu ni više ni manje nego Trio servis, samo mi je Trio daleko da bih baš kod njih išao na servis, a delovi koje sam ovde video da nude i koji meni ne moraju biti oem su nižeg cenovnog ranga i kvaliteta nego što bih ja stavljao (npr pločice i diskovi).

Po ovome sto sam ja video ovde na forumu, Trio mi iskreno deluje kao ozbiljan i dobar servis, bez obzira na to što ja nemam računicu da idem tamo i to što komentarišem vezano za broj šasije. Što se delova tiče utisak mi je da više forsiraju jeftinije proizvođače, to je ok, jer kapiram da im je to isplativije, jer u ovoj zemlji sa takvim izborom imaju veću ciljnu grupu i bolji profit, jer u manjini su ljudi koji imaju para za skuplje i bolje, a i pored toga stav da žele nešto kvalitetnije od delova, jer većina je u fazonu "samo nek radi i da što manje košta".

Tako da u mom komentaru nema ni malo cinizma, ima samo zajebancije vezane za broj šasije, jer do sada je posle poruka ovog tipa "šta imate od filtera... za taj i taj auto", sledilo uvek "ostavite nam broj šasije", pa tek nakon toga se dobije odgovor.

Link to comment
Share on other sites

Unikatan slucaj iliti nisu nikad imali nista slicno, a verovatno i nece imati :)

Podmazano na vise mesta (na spojevima gume i metala i gume i gume) i delovalo je inicijalno da je potpuno sredjeno, ali hoce jos ponekad, vrlo retko da se cuje blago - ne u voznji, vec kad motam u mestu ne bi li proverio da li i dalje zeza.

Recimo da je 95% sanirano iliti jedno od mesta koje je podmazivano je sigurno pogodjeno. Praticu kako se ponasa. Mozda nekom ne bi smetalo ni kako je bilo - al' ja sam alergican na bilo kakve neartikulisane zvuke :)

Link to comment
Share on other sites

Meni se nesto slicno desavalo na Corolli kad motam u mestu pogotovu u levo isto u voznji.

Kugla mi je otisla.

Mesec dana pre sam je proveravao iz istog razloga, sve je bilo u redu nigde lufta. Na kraju sam mislio da mi letva volana kaci alu cev za benzin i da zbog toga skripi kad motam...

Onda je pocelo sve vise i vise da skripi, poludeo sam odvezao kod majstora krenuli smo redom, stabilizatori, spone, letva volana i na kraju smo skinuli kuglu.

Voda je usla ispod gume koja je bila cela ( nzm kako godine valjda).

Kugla je unutra zardljala skroz i to je skripalo.

Kad smo zamenili divota. :)))

Nadam se da ste resili problem. :)))

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, problem se "vratio"...

 

Ili nismo dovoljno podmazali ili ipak nismo ni potrefili pravo mesto. "Zacvili" onda kada je otpor pri okretanju volana (tacnije tockova) iskljucivo ulevo nesto veci - zato se u voznji skoro nikad ne cuje, ponekad pri motanju na parkingu, a u mestu se manje-vise lako reprodukuje (lakse kada je motor iskljucen - verovatno se samo lakse cuje) - ali tek kad se "zagreje nesto". 'Bem li ga sta treba da se zagreje (da to znamo, verovatno bi znali i sta zeza :)) pa da krene da se cuje - u subotu sam pre servisa 20 minuta njakao auto da pocne da se cuje i tek na kraju pred sam termin u servisu je pocelo da se cuje. Zamalo da ispadnem Steva Zigon :)

 

Moguce da smo u subotu prilikom podmazivanja malo "podmazali" i gume, pa je otpor pri okretanju bio manji. To se desilo i prvi put (prvo prestalo skroz, pa se posle pola sata voznje ponovo javilo), pa sam se vratio u servis i onda je majstor nastavio da trazi mesto za podmazivanje. Jbg, mislili smo da smo ga nasli :(

 

Majstoru svaka cast na strpljenju u zezanju oko ovako glupog problema...

 

 

 

Nisam pametan... Mozda je najbolje da ne gnjavim vise majstora sada, vec da sacekam mesec-dva da vidimo da li ce se ikako promeniti situacija... Ako se pogorsa verovatno ce se lakse naci sta je konkretno problem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...