Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Stigao mi je napokon auto posle mesec dana : / 

 

E sada, pošto su mi tablice tek danas stigle, nisam mogao da dođem u NS...pa sam samo hteo da vidim pre nego dođem sledeći vikend na onih 50 tačaka : )

 

1.7ctdi sport 2004, 4EE2 

 

ulje 5w40...ali koliko litara staje? U manualu mi stoji 5.75l to mi nešto mnogo jbt?

 

e sada, ona ima projektor, i nije mi jasno, pozicija je ubodna, a koja je sijalica duga a koja je normalna?

 

takođe, prednji spojler mi je na ćošku udaren, nije pukao, samo se uvukao, pa jel to mogu da sredim kod vas ili?

 

I radio bih veliki servis, šta mi tu sve treba, jel mogu kod vas delove da uzmem i koliko para da spremim?

 

I na kraju, ovi što su mi uvozii auto, su mu spucali kilometražu na 250k, i upropastili mi osećaj : ( gde sada to da vraitm nazad 

 

Hvala puno

Link to comment
Share on other sites

Zbog ovog nisam u firmi naredne 2 nedelje:

 

http://www.hondaclub.rs/forum/topic/3935-obave%C5%A1tenja-o-radnim-danima-i-odsustvu/#entry112932

 

Zato je najbolje da okrenes direktno servis na:

 

http://www.triomotors.rs/Auto-servis-za-japanska-i-korejska-vozila-13-6-1

 

I sa njima dogovoris sve, samo spremi broj sasije od Civica, i oni ce ti dati sve info.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za OEM nikad nije kasno :)

 

Nadao sam se da ima neki aftermarket, kao za Civic. Za USA 2.3 model ih ima "k'o pleve", ali 50840-S84-A00. E, sada - slični jesu i sam F23A1 ima dosta sličnosti sa F20B6, moguće je da se dimenzije poklapaju, ali opet ne bih smeo da se zaletim na neviđeno...

Link to comment
Share on other sites

Ne drzim ATE diskove. Verovatno bih mogao da ih nabavim, ali bi se dugo cekalo, pa ako insistiras na njima, preporucujem ti da ih sam uzmes kod firmi kojima je to primarni brend, jer ce verovatno biti povoljnije cenom nego moji kanali za ATE brend.


Ako te zanima nasa ponuda sa nasim diskovima, posalji mi online uput za deo na www.triomotors.rs, imas upitnik za servis na homepage sa leve strane, dobicu sve podatke i javicemo cene delova i ruku.

Link to comment
Share on other sites

KOJA JE CENA ZAMENE PREDNJIH I ZADNJIH DISKOVA, SA PLOCICAMA, SA NOVIM ATE DISKOVIMA ZA TYPE S ACCORDA 2006.?

 

ATE diskove i pločice imaš u MASS Company u Jovanke Radaković, ukoliko je još temo pošto se nešto bilo zapalilo (http://www.e-mass.rs/proizvodi.php?idA=12030&LID=qiipfs191rluedn&submenuheader=1). Uvek imaju neke na akciji, ukoliko nađeš odgovarajuće. Odličnog su kvalitata, nećeš pogrešiti, ja sam ih menjao na siviku kod Žileta prošlog septembra i odlično su se pokazali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...