Jump to content

TRIO motors i TRIO Servis - aktivnosti iz prve ruke


Recommended Posts

Covek je profesor na fakultetu, nasledio je auto od svog ujaka koji je radio i ziveo u Svajcarskoj i koji je prvi vlasnik.

 

Ovde je stojao auto u garazi, pa je ponekad vozan, ali redovno paljen i proveravan.

 

Gume zadnje jesu originalne, a prednje su ipak novije proizvodnje, no taj auto se isto tako retko vozi, da skoro da nema potrebe za novijim, iako bi ja to spakovao naravno sa whitewalls...:)

 

NIje na prodaju...jos.

 

A ima takva Coupe u okolini Novog Sada, za sada mi cena ne odgovara, ali u kontaktu sam sa covekom.. :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Delija :) Korporativne naloge TRIO motorsa na forumima i društvenim mrežama ne vodi Živko, već TRIO marketing tim :)

Živko odgovara kad god je u mogućnosti sa svog naloga.

No, vezano za pomenuto pitanje imamo insajderske informacije o prispeću neke zanimljive pošiljke. Šta je u pitanju, može se pretpostaviti. Za opširnije informacije, pratićemo forum :)

1457789_10152100724258690_1147941121_o.j

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da ne ispadne da je Honda svemocna, evo treceg K motora koji je zakucao u mom zivotu..

 

Da skratim pricu, ostao bez ulja, zakucao spaner, preskocio lanac, jedna klackalica, 8 ventila usisnih, 4 izduvna, dihtung glave i ostale stavke, ceo set lanaca i lancanika, cirka 1200+ evra...

 

Znaci, K motor je odlican, ali nece da ide bez ulja.. :)

 

accord-k20-prezupcio-zbo.jpg

 

accord-k20-prezupcio-zbo.jpg

 

accord-k20-prezupcio-zbo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Šteta...

 

Kako se desilo da izgubi ulje? Koliko je preostalo ulja u motoru kad se desila havarija, jel lampica nije upozoravala? Koja je kilometraža auta?

 

Ja sam vozio službeni lanos 1.5, i po polasku vidim da fali ulja na meraću. Posle dolivenog 1l, tek je na min došao nivo. Progutao je gotovo 2l kao od šale, a mislim da više od 3.5 i ne staje.

 

Lampica nije upozoravala ništa, iako izgleda da nije bilo više od 1.5l u motoru. 

Link to comment
Share on other sites

A gde je tu pecat? :)


Felne necu da objavljujem dok ne dobijem profi slike, to je odradjeno prosle nedelje, ima 16 tipova felni, ali su 7 za dzipove sa 6x139.7, a ostalo je za bracu azijate u 5x114.3 (njih najvise), a ima onda i 5-6 modela u 4x100.

 

Kad osvane ceo paket, onda mozemo da se igramo kako valja.. :)

 

Bice i promotivni popust u naredna dva meseca od 20%, cime ce felne imati odlicnu cenu za taj dizajn, kvalitet i cinjenicu da su to NOVE, a ne polovne felne. Znaci, bices im prvi, a tvoje glavcine skinuce im mrak.. :P

Link to comment
Share on other sites

Felne su ruzne u tri lepe svejedno da li su na Civic-u ili Accord-u - najruznije OEM felne koje postoje za Civic/Accord novijih generacija (2005+)  :)

To je jedna od stvari kojoj je definitivno trebao "redizajn" iliti noviji Civic ima daleko lepse felne.

 

Činimi se da je ovo više subjektivna ocena, a ja naravno imam potpuno suprotno mišljenje o tome...

Stara je izreka da o ukusima ne vredi raspravljati, pa bih diskusiju time i završio. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...