Jump to content

9. Honda skup. Utisci, fotke, snimci...


AleksaZP

Recommended Posts

Prvi put sam bio na skupu i mogu reci samo pohvale za organizaciju i ekipu koja se okupila da uvelicala ovaj skup! Mnogo lepih Hondi i zanimljivih krugova na stazi.

U svakom slucaju lepo proveden dan na stazi/parkingu! :)

 

Posebno se zahvaljujem kolegama iz Novog Sada koji su  mi je pomogli i u najvecem delu obezbedili dolazak na ovaj skup! 
 

Link to comment
Share on other sites

Da prozborim i ja koju...

Veoma sam zadovoljan sam skupom, odzivom ljudi, o sponzorima da ne pricam. Mislim da nijedan klub nikad nije delio ovoliko nagrada i u ovoj vrednosti!

Kao sto ste videli, ove godine je sve bilo otvorenog karaktera. Nije bilo bitno da li je neko clan kluba, da li nije, da li je angazovan ili ne, nagrade su bile iste za sve. I za one koji nisu mrdnuli prstom za ovaj klub i za one koji su tu od pocetka i koji ucestvuju u samom radu kluba i organizaciji.

Sto se tice fotografisanja i tu je sve bilo maksimalno dopusteno, pa cak i za one koji dodju, slikaju, pa posle prete nekim advokatima i slicno... (situacija od prosle godine).

Koliko smo mi izbrojali, u jednom trenutku je bilo oko 100 hondi na parkingu, a ukupno za ceo dan kroz skup je proslo preko 120 kola, sto je veoma dobar odziv, s obziom da klub u poslednje 2 godine nije imao neka velika desavanja. Jedino, kao sto je neko prokomentarisao, ljudi je bilo mozda malo manje, nego obicno, ali samih kola je bilo. Cak u jednom momentu nismo imali gde da uparkiramo vozila koja su nadolazila.

Ovom prilikom zelim da se zahvalim svima vama koji ste bili na skupu, jer zbog vas smo i pravili ovaj skup i bez vas nista od ovoga ne bi bilo. Poseban pozdrav za ekipu iz unutrasnjosti (Vrnjacka banja, Loznica, Arandjelovac, Pozarevac, Obrenovac, Valjevo, Novi Sad i ostali). Neka neko ne zameri ukoliko sam zaboravio.

Takodje zahvaljujem se nasim vernim sponzorima bez kojih takodje cela manifestacija ne bi bila ovakav kakva jeste, a iskoristicu priliku i da ih nabrojim:

DELTA AUTOMOTO HONDA
TRIO MOTORS
SHOPGROUP
ENEOS
BLUE PRINT
ZELENI TALAS
VIDEO BIM
STEAM PERIONICA

STIKER PLANETA
PIZZERIA RAVENA


Specijalno zelim da pozdravim Zileta i njegovu devojku, koji su dosli iz HR. Svaka cast ljudi!
Djura nam je falio za mikrofonom, ali Dzoni ga je odmenio. Dzoni hvala, za koju godinu vezbe, zeznuces Djuru :D

Kao sto ste mozda primetili, 2013 godina je godina u kojoj nam je namera da ovaj klub povratimo na mesto gde je bio 2008-2009 godine i u tome smo uspeli.
Sledeca nasa stanica je planirana da bude NirburgRing, u avgustu ove godine, ali o tome u drugoj temi.

Sto se same organizacije tice, zelim da se zahvalim Giletu, Shikiju, Dzoniju, Maretu i ostalima koji su nam pomagali.

 

Sto se tice voznje i brzog kruga, situacija je ocekivana. Svojim vremenom nisam zadovoljan, znam da sam mogao bolje, ali nesto mi nije islo ove godine, no nema veze, bice jos prilike.

 

Nevidjeno mi je drago sto je Gile napravio najbolje vreme na skupu, ako nista drugo, zato sto je covek imao 2 problema sa kolima u toku prepodneva i uz masne ruke do lakta sve sam resio do pocetka skupa! Svaka cast Gile i cestitam na voznji! Takodje cestitam i ostalim takmicarima koji su ucestvovali u brzom krugu!

 

Idemo dalje sa fotkama i utiscima!

 

Vidimo se i sledece godine na istom mestu, ali sa malo drugacijim tj. jos boljim programom!

Link to comment
Share on other sites

Deveti Honda skup u organizaciji HCS je i ove godine pomerio granice druženja i aktivnosti u našoj zemlji kada su u pitanju japanski auto brendovi...

 

Opširniji izveštaj možete pogledati na linku

 

 

http://www.triodriver.com/dogadjaji/deveti-honda-skup-u-organizaciji-hcs

 

 

, kao i galeriju fotografija

 

http://www.triodriver.com/galerija/deveti-honda-skup-2013-honda-club-serbia-ada-huja

 

 

 

post-71-0-16526800-1369037740_thumb.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je skup prijao nikad vise, bilo je super, cestitam klubu na organizaciji, sponzorima, nagradama, i driverima na dobrim voznjama!!! Ja sam vozio free run sa instruktorom Saletom :superman: koji mi je pokazao koliko nemam pojma. Ali imam vremena do 2015-te da nesto naucim (pricao sam sa direktorkom Honda Delta, za novi R, planirana cena itd.) Inace, da li je neko vozio onaj Civic dizel, kakvi su utisci, cuo sam da je vrh...iako ne volim dizel.

 

Jale, novcanik ti je kod mene, pa se vidimo ovih dana po dogovoru!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...