Jump to content

Recommended Posts

Preterali smo sa vožnjom ove nedelje, te ćemo sada malo da se  igramo :)

 

Hot Wheels JDM manija 

 

http://www.triodriver.com/lovacke-price/kosookim-sokakom/hot-wheels-jdm-manija/

 

attachicon.gifdatsun_240_triodriverblog_17-770x513.jpg

odlicna kolekcija,jos bolja prica.. vratio sam se na trenutak u detinjstvo.. A sa druge strane,mastam da imam jednog od ovih lepotana u starosti.. :)

Link to comment
Share on other sites

Tekst mi se ni malo ne svidja. Vise bi voleo da ste nametnuli neku vasu pricu. Ovako je tekst dosta nezanimljiv i suvoparan, kao da ste preveli test sa vise stranih sajtova i lose ukompovalli u blog.

Recimo da se ovaj vas test dosta razlikuje od testa u emisiji SAT.

 

Znam da nije nimalo lako nametnuti svoj scenario (pricu), da je tako, ja bi sibao na VideoBim-u test klipove ko blesav :)

Link to comment
Share on other sites

@Propeler

 

TDB tim zahvaljuje na gostoprimstvu, Družićemo se od proleća svakako, te se nadamo da će nam i vremenski uslovi biti naklonjeniji.  :music:

 

@Level3

 

Hvala na kritici.

 

 

Još jedan izuzetan autor u TDB redovima sa svojim tekstom

 

 

Honda NSX – superautomobil koji pleni 

 

 


 

post-3642-0-42009900-1361360614.jpg
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za pricu i potragu.

 

Hvala :)

 

Pripremaj se za neku akciju na svom "domaćem" terenu, valjalo bi napraviti neki USA trip u narednom periodu :) Kao uslužno vozilo može poslužiti i ovo iz tvog teksta:

 

 

 

Toyota Tundra – Japanac na američki način
 
 
post-3642-0-61847800-1362487185.jpg
Link to comment
Share on other sites

Tesko da ce do toga da dodje ... Ima lepih lokacija na severu Wisconsina za voznju, bukvalno tipa "American Pickers" stil, ali klasicni auti pored puteva su uglavnom Americki i mozda po koji Volkswagen. Onda znam za nekoliko fenomenalnih muzeja klasicnih auta u Illinoisu, ali je ista stvar - samo Americki klasicni auti. Klasicnih Japanaca je prezivelo jako malo jer ih malo ko restorira, a znas i sam da mene najvise interesuju Americki auti uradjeni pre 1975 godine, tako da nisam upoznat ni sa onim prezivelim Japancima. 

A i Tundra nije bas jeftina za iznajmiti (ako uopste moze da se nadje za iznajmiti jer rent-a-car agencije uglavnom imaju samo domace pickupe), mislim da je oko $150 za dan plus verovatno jos barem toliko bi trebalo za gorivo. A nemam ni vremena, izmedju 3 posla koja radim nemam vremena i za naspavati se.

 

Inace, u medjuvremenu je predstavljena obnovljena 2014 Tundra. Malo kopirali svakoga (zadnji fenderi su Chevrolet Silverado, enterijer je Ford F-150 ...) i na kraju ispalo ovo.

 

10Medium-60.jpg

 

13Medium-19.jpg

 

15Medium-9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moj prvi komsija je imao Evo 9 sa nekih 650 hp, koristio ga je za drag racing. Na kraju mu nisu ni dali vise da vozi na stazi jer nije imao roll cage, a svaki auto koji prelazi 1/4 mile za ispod 9 sekundi mora da ima (njegov je prelazio za 8.9 sekundi).

 

Kasnije je prodao Mitsubishi i kupio dva nova projekta na kojima trenutno radi ('95 Ford Mustang Cobra R, plan je nekih 800 hp, i '04 Dodge SRT-4).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...