Jump to content

Honda Adrenalin Day, Navak, 2012 (utisci, slike, klipovi)


foRce

Recommended Posts

Vredelo je doći danas na Navak!

Odlična organizacija, dobro druženja sa momcima koje sam danas upoznao.

Lepo je bilo videti sve generacije Civic-a na jednom mestu, Nije mi se dalo da provozam novog Accorda, pa sam odvezao jedan krug u CR-V-u.

Utisak mi je prevrtanje na simulatoru. Ja se inače vezujem, ali posle onoga iskustva to zaista u svakoj prilici treba raditi, pogotovo na otvorenom putu!

Žao mi je što nisam mogao da ostanem duže, da se malo provozam po stazi u svom autu,

Osim velike vrućine sve drugo je bilo zaista odlično.

Radujem se novom druženju, kada kola idu u drugi plan,, a zezanje, priča i druženje dolaze na prvo mesto!

Link to comment
Share on other sites

Super dan, zezanje, druženje,....novi accord ide odlično i to bi bio moj izbor, mada mi se CRV svideo, što kaže Serdjo iznenadio me je kako dobro leži i nema onog glupog poskakivanja kao u đžipovima,...po meni odličan izbor za sve potrebe.

Organizaccija je bila odlična, svaka čast....presednik nas plašio da ćemo da mremo od žeđi i gladi, kad ono svega u izobiljzu,....ovo mi deluje smišljeno da bi bili oduševljeni....ali stvarno sve pohvale za organizaciju i ceo događaj.

pozzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Pridruzujem se cestitkama na odlicnoj organizaciji. Na zalost nisam mogao da prisustvujem ceo dan, vec sam dosao pre podne da izvozam cr-z pa sam posle isao nazad do Bg pa se vratio do 16h da izvozam po stazi svog Accord-a. Super je bilo zaista, i zao mi je sto nisam bio prisutan tokom celokupne manifestacije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...